Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Koleno a meniskus - účinná pomoc při bolesti

Skladem (4 ks)
Kód: 6024
369 Kč –24 % 277 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Roland Liebscher-Bracht, Dr. Med Petra Brachtová
Vydavatel: Nakladatelství KAZDA
Koleno a meniskus - účinná pomoc při bolesti
Novinka
369 Kč –24 %

Za 35 let rozvoje a terapeutické praxe Roland Liebscher-Bracht a Dr. med Petra Brachtová vyvinuli jedinečnou, účinnou metodu proti bolesti kolenou.

V této knize se dozvíte, jak bolesti kolenou v mnoha případech vznikají a proč běžné terapie často trvale nepomáhají, jak je možné, že díky metodě Liebschera a Brachtové máte opravdovou šanci se bolestí konečně zbavit, jak se pomocí speciálně vymyšlených cviků Liebschera a Brachtové, vhodnými fasciálními masážemi a léčebnou osteopresurou můžete sami úspěšně léčit, jak časté bolesti kolenou účinně omezíte a zůstanete bez bolesti až do vysokého věku.

Každý čtvrtý člověk trpí bolestí kolene, která často zůstává i po operaci. Specialista Roland Liebscher-Bracht vyvinul spolu se svou manželkou, lékařkou Dr. Petra Bracht, jedinečně účinnou metodu proti bolesti kolenou.

Na základě zkušeností z více než 30 let výzkumu a terapeutické praxe vysvětlují autoři, proč byl původ bolesti dosud nepochopený – skutečnou příčinou bolesti totiž bývá nadměrné napětí ve svalech a fasciích. Roland Liebscher-Bracht osobně vede v této knize samoléčbu pomocí vysoce účinného, speciálně vyvinutého cvičebního programu sestávajícího z lehké osteopresury, protahovacích a posilovacích cvičení a fasciální masáže.

Díky této knize pochopíte, jak k bolesti kolena dochází a proč konvenční terapie obvykle dlouhodobě nepomáhají. Jak vyřešit akutní bolest kolena pomocí samoléčby. Ale zejména se vám do rukou dostane jedinečný, speciálně vyvinutý cvičební program Liebscher & Bracht díky kterému můžete zůstat dlouhodobě mobilní a bez bolesti.

Co vám kniha umožní:

 • Poznat skutečné příčiny bolestí kolenou,
 • skoncovat s pocitem bezmoci,
 • rozvíjet důvěru v zacházení s vlastním tělem,
 • ulevit si od bolesti kolenou sami a natrvalo,
 • vrátit se do formy a rozhýbat se,
 • získat novou chuť do života a zlepšit celkovou kvalitu života,
 • vybudovat sílu a pružnost nohou,
 • najít konečně opět zálibu ve sportu,
 • a zůstat bez bolesti kolenou až do vysokého věku

Prolistujte si knihou online zde.

10 kroků k optimálnímu cvičebnímu programu

 1. Vyzkoušejte postupně všechny uvedené techniky. Zaznamenejte si, jak se během každé z nich a po ní cítíte.
 2. Začněte svůj program cviky a aplikacemi, které jsou pro vás snadné a uleví vám od bolesti hned na začátku.
 3. Pravidelně cvičte šest dní v týdnu.
 4. Nejlepší je používat všechny tři techniky denně. Doporučujeme cvičit ráno a večer provádět masáž a osteopresuru.
 5. Propojte terapii s ranní (vstávání, koupání...) a večerní rutinou (sledování televize, povídání...). Pokud cvičení budete dodržovat čtrnáct dní, stane se rutinou a bude pro vás stále snazší.
 6. Začněte se spíše kratším programem, který určitě dodržíte. Pokud jej nedokážete plnit pravidelně, okamžitě jej snižte.
 7. Omezte svůj ranní program na 15, maximálně 20 minut. Je to pro vás příliš dlouhá doba? Začněte s pěti minutami! Lepší je cvičit kratší dobu a pravidelně než dlouho a nepravidelně.
 8. Pokud vám nestačí čas na celý program, cvičte polovinu z něj vždy tři dny nebo třetinu ve dvou dnech.
 9. Experimentujte s různými denními postupy (přestávka na oběd, změna místa atd.).
 10. S rostoucí flexibilitou zkoušejte náročnější varianty – a těšte se ze svých pokroků.

O autorech

Autor: Roland Liebscher-Bracht, Dr. Med Petra Brachtová
ISBN: 978-80-7670-139-7
Originální název: Knie & Meniskus Schmerzen selbst behandeln
Počet stran: 128
Formát: 165 x 200mm
Vazba: Měkká vazba

Koleno a meniskus - účinná pomoc při bolesti

Roland Liebscher-Bracht

Roland Liebscher-Bracht vystudoval strojní inženýrství, ale celý život trénoval a vyučoval asijská bojová a pohybová umění. To mu spolu s jeho ženou umožnilo vyvinout zcela novou a vysoce účinnou léčbu bolesti. Od roku 2007 školí v této terapii podle Liebschera & Brachtové lékaře, lékaře alternativní medicíny a fyzioterapeuty. Od té doby podle této metody léčí více než 3000 partnerských terapeutů v Německu, Rakousku a Švýcarsku.
Koleno a meniskus - účinná pomoc při bolesti

Dr. med. Petra Brachtová

Dr. med. Petra Brachtová je praktická lékařka a naturopatka. Již přes 30 let se věnuje nutriční a ortomolekulární medicíně a vede své soukromé zdravotní centrum Liebscher & Bracht (Gesundheitszentrum Liebscher & Bracht) v německém Bad Homburgu. Hlavním cílem její léčby je aktivovat silné samoléčebné mechanismy, které jsou vlastní každému člověku. Největšího účinku dosahuje optimalizací stravovacích a pohybových návyků svých pacientů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: