Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Kvantová realita – Hmota je něco více než to, co vidíme

Skladem (3 ks)
Kód: 3955
328 Kč –18 % 267 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Emmanuel Ransford
Vydavatel: Eugenika
Kvantová realita – Hmota je něco více než to, co vidíme
328 Kč –18 %

Osm základních principů

Hmota je něco více než to, co vidíme

Náš všední život je kvantovou fyzikou čím dál více zasahován. Kvantové vlastnosti vesmíru jsou přitom skvělým bohatstvím. Pojmy v textu vysvětlené jsou nepostradatelné pro každého, kdo si klade otázky ohledně podstaty skutečnosti, a jsou dobře srozumitelné, protože tato kniha byla napsána pro laickou veřejnost. Pojďte společně s autorem objevit kvantovou podstatu vesmíru i svého života!

Kvantové částice občas bývají propojeny neviditelným, okamžitým poutem, které nebere ohledy na vzdálenost mezi nimi. Překračuje prostor a čas a vytváří harmonii, přesto však nevíme, jak ji vysvětlit. Je tak netypická a záhadná, že můžeme dokonce právem pochybovat, zda je skutečně čistě hmotného rázu!

Mozek využívá dynamiku kvantového skoku proto, aby mohly probíhat smyslové a hmotné výměny, které oživují náš vnitřní a vědomý život. Netušená, ale prokázaná paměť organismů bez mozku i nervové soustavy přitom zpochybňuje současné teorie o paměti, jež zřejmě nejsou obecně platné. Jaké povahy je tato paměť, jež je odtržená od neuronů?

Autor: Ransford Emmanuel
Jazyk: český
Vydavatel: EUGENIKA
Kategorie: Věda
ISBN: 978-80-8100-707-1
EAN: 9788081007071
Formát: brožovaná, 192 str., 130x200mm
Rok vydání: 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: