Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Mimozemský původ lidstva

Skladem (2 ks)
Kód: 3609
388 Kč –18 % 317 Kč
Kategorie: Dějiny
Autor: Zecharia Stichin, M. J. Evans
Vydavatel: Fontána
Mimozemský původ lidstva
388 Kč –18 %

„Žádný jiný moderní myslitel nenabídl přesvědčivější, ucelenější a vlivnější vysvětlení původu lidstva než Zecharia Sitchin. Miliony lidí porozuměly skrze jeho objevy a nálezy historii lidstva. Nyní nám – naštěstí – M. J. Evans udělala nesmírnou laskavost tím, že celé Sitchinovo dílo shrnula do velmi čitelného resumé. Všichni bychom měli být velice vděční.“

John L. Petersen, futurista, autor a vydavatel ve FUTUREdition

Zecharia Sitchin (1920-2010), známý svými provokativními interpretacemi starověkých sumerských a akkadských hliněných desek, četl slova našich nejstarších předků jako fakta a po desetiletí pečlivého výzkumu ukázal, že tyto starodávné tabulky odhalují ucelený příběh o mimozemských obyvatelích Země a počátcích moderního lidstva.
 
M. J. Evans, Ph.D., dlouholetá Sitchinova přítelkyně a kolegyně, čerpala z mnoha rozhovorů se Zecharia Sitchinem z období téměř 20 let a poskytuje hloubkovou analýzu Sitchinových objevů o Anunnacích se zaměřením na jejich aktivity na Zemi a budoucnost Země. Zkoumá genezi Sitchinova zájmu o nefily, vůdce Anunnaků, a kontroverze vyvolané vydáním Sitchinovy první knihy Dvanáctá planeta. Zkoumá také jeho výzkum rodokmenu nefilů, příchod Anunnaků na Zemi za těžbou zlata za účelem opravy atmosféry na jejich planetě Nibiru, vytvoření moderních lidí jako pracovníků jejich dolů a budování jejich civilizace na Zemi. Ví, jak v kontextu technologických schopností 21. století vrhá Sitchinova práce jiné světlo na dávné události a má důsledky pro naši budoucnost. Autorka odhaluje podrobnosti sklonů nefilských bohů Anua, Enlila a Enkiho a bohyně Inanny/Ištar k lásce a chtíči a ukazuje, že jsme tyto tendence zdědili po našich stvořitelích Anunnacích, stejně jako jejich použití války k řešení problémů.
Na závěr nám zkoumáním Sitchinovy předpovědi jaderné události na Zemi v roce 2024 n. l. ukazuje, že bychom mohli zopakovat agresivní válečné chování našich stvořitelů, Anunnaků, kteří se mohou velmi dobře stát našimi zachránci, v době, kdy se Nibiru znovu vrátí do naší sluneční soustavy.
 
M. J. Evans je emeritní profesorkou na univerzitě SUNY Empire State College, kde 30 let vyučovala environmentální geografii. Kamarádka a kolegyně Zecharia Sitchina jej po téměř 20 let doprovázela na několika cestách po starodávných místech ve středomořské oblasti, Evropě a Mexiku a objevila se také v televizním seriálu Ancient Aliens, kde diskutovala o Sitchinově práci. Většinu roku tráví v Turecku, kde prozkoumává a studuje záhadná místa i krajinu.

O autorovi: Ruský záhadolog Zecharia Stichin je jedním z nejkontroverznějších historiků na světě. Tvrdil, že sumerská civilizace byla založena mimozemskou rasou pocházející ze zatím neznámé planety. Tyto své teorie dokládal svými překlady sumerských textů a jejich fyzikálním výkladem. Právě v této práci čelil největším útokům svých odpůrců. Zecharia Stichin se narodil Ázerbájdžánu a dětství prožil v Palestině, kde se právě naučil několik semitských i evropských jazyků a také starou hebrejštinu. Poté žil v Izraeli, kde pracoval jako novinář. Pak přesídlil do Ameriky. Jeho knihy jako „Války bohů a lidí“, „Dvanáctá planeta“, „Schody k nebesům“ či "Války Anunnaků a lidí" jsou velmi úspěšné a jsou překládány do mnoha světových jazyků.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: