Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Nektar pro duši

Skladem (5 ks)
Kód: 3965
448 Kč –18 % 363 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Vladimír Dubovskij
Vydavatel: Eugenika
Nektar pro duši
448 Kč –18 %

Kniha ruských manželů, úspěšných podnikatelů a lektorů, se pokouší shrnout veškerou nejdůležitější moudrost světa, kterou od počátku civilizace lidstvo nashromáždilo. Tato nejprodávanější kniha motivační literatury v současném Rusku je plná příběhů a poučných příkladů ze života slavných osobností (od umělců přes vědců, filozofů atd. až po politiků), moudrých citátů, statistických údajů, pestrých informací a faktů ze všech možných oblastí života.

Autoři analyzují, co je to štěstí a jak ho lidé hledají i dosahují. Zkoumají příčiny utrpení; smysl života a životní poslání; překážky, které máme v životě a to, odkud se berou; jaký je "program" našeho života - této inkarnace; délku života; co se děje po smrti; vztahy a sexualitu; sílu slov, afirmací a myšlenek; příčinu zázraků a zázračného uzdravení; víru a vědu. Mnoho prostoru věnují osudu: zda je předem daný, nebo ho můžeme měnit a ovlivňovat.

Zajímavá je část, kde autoři na základě všeho uvedeného formulují nový světonázor. Získat tento nový světonázor jim pomohlo studium všech světových náboženství, jejichž základ tvoří víra v jediného Boha, a také pochopení jednoduchých pojmů kvantové fyziky. Definují, co nebo kdo je Bůh, a také jak s ním můžeme komunikovat či jak je třeba správně modlit. V jednoduchých bodech vysvětlují, jak je uspořádán vesmír a jak probíhá evoluce. Na závěr se věnují otázce změny světového vědomí, změny světa k lepšímu pomocí pozitivnější a logičtějšího pohledu na život, abychom ho uměli žít šťastně a zároveň rozvíjet své silné stránky.

Prolistujte si obsah a úryvek z knihy v pdf.

Autor: Dubovskij Vladimír
Jazyk:
český
ISBN:
978-80-8100-455-1
EAN: 9788081004605
Formát: Brožovaná, 336 str., 160x235
Rok vydání: 2016, 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: