Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Oční jóga – Zdravé a krásné oči v každém věku

Skladem (5 ks)
Kód: 6025
395 Kč –25 % 296 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Světlana Mihulová, Jiřina Mihulová
Vydavatel: Anag
Oční jóga – Zdravé a krásné oči v každém věku
Novinka
395 Kč –25 %

Živé organismy byly obdarovány smysly. Člověk má mnoho smyslů včetně intuice, díky kterým přijímá informace z okolního světa. Smysly znal již Aristoteles, který je rozdělil na pět základních sluch, čich, chuť, hmat a zrak a spojil je vždy s konkrétním orgánem, kterým tělo daný vjem přijímá.

Chceme-li si zachovat zdravý zrak, je nezbytné se o něj starat

V současné době, a to i v souvislosti s covidem, stále více činností provádíme v online světě. Online životní styl mimo jiné úzce souvisí s naším zrakem, očima, kvalitou zraku, přetěžováním očí, zhoršováním zraku, či dokonce poškozením očí. Pokud si chceme zachovat zdravý zrak, krásné oči a oční okolí, tak je nezbytné se o svůj zrak začít starat a s tím vám pomůže tato kniha, která obsahuje ověřené, jednoduché, přehledné, praktické a účinné rady a tipy. Tato kniha je věnovaná lidem různých věkových kategorií. Každý si v ní tedy může vybrat trénink podle svých osobních potíží se zrakem a očním okolím.

Ověřené techniky ke zlepšení zraku a posílení očního okolí

Kniha v sobě snoubí ověřené techniky „výcviku“ oka a mozku za účelem lepšího vidění a práce s barvami, ale také techniky obličejové jógy podle postupů Face Yoga Academy Selavis Světlany Mihulové, doporučení a další zajímavé informace, které vedou ke zlepšení zraku a posílení očního okolí.

Začněte na sobě pracovat

Jedná se o praktického průvodce běžným dnem každého normálního člověka, který neví, kam dřív skočit. Proč si dělat v dnešním světě věci ještě složitější, a o to více se zahlcovat nepotřebnými informacemi? Je třeba si vybrat jen to, co je přínosné pro nás samotné. Informací a technik je na trhu spousta, ale vyznat se v nich a poté je praktikovat je pro běžného, zaneprázdněného člověka zcela nemyslitelné.

Tento průvodce je určen pro všechny, kdo mají málo času, potřebují se zorientovat v množství informací a začít na sobě pracovat, a to hned teď.

  • Autor: Světlana Mihulová
  • Nakladatelství: ANAG
  • Počet stran: 208
  • Vazba: brožovaná
  • ISBN: 978-80-7554-390-5
  • Datum vydání: duben 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: