Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Peter Wohlleben: Citový život zvířat

Skladem (2 ks)
Kód: 2246
369 Kč –24 % 277 Kč
Kategorie: Příroda
Autor: Peter Wohlleben
Vydavatel: Nakladatelství KAZDA
Peter Wohlleben: Citový život zvířat
369 Kč –24 %

Peter Wohlleben: Citový život zvířat - láska, zármutek, soucítění

Starostlivě pečující veverky, věrně milující krkavci, soucitné myšky a truchlící laně – také si tyto city spojujete jen s lidmi? Peter Wohlleben, lesník a autor bestsellerů, člověk s vášnivým zaujetím pro přírodu, čtenáře opět přivádí v úžas, tentokrát nad netušeně bohatým emočním světem zvířat.

V této knize nám Peter Wohlleben zprostředkovává nejnovější vědecké poznatky a prokládá je poutavými příběhy a vlastními prožitky. Dozvídáme se tak velice čtivou formou o dosud málo prozkoumaných, avšak nanejvýš rozmanitých citech a chování lesních i domácích zvířat. A tu si rázem uvědomíme, že zvířata jsou nám mnohem blíž, než jsme kdy tušili. Fascinující, poučné a místy až neuvěřitelné!

Recenze na knihu na iLiteratura.czKultura21Knižní recenze etc.Hlava v knihách

Autor

  • Peter Wohlleben, ročník 1964, se chtěl už jako dítě stát ochráncem přírody. Po studiu lesnictví byl více než dvacet let úředníkem zemské lesní správy. Aby mohl realizovat svou vizi trvale udržitelné péče o les, převzal v roce 2006 coby hajný revír o 1 200 hektarech lesa v regionu Eifel. Dnes tam vede lesní akademii. Své znalosti předává na seminářích, při tematických prohlídkách lesa i na kurzech stavění srubů. Navíc objevil i radost z psaní knih a v roce 2015 se zařadil mezi mimořádně úspěšné autory. Jeho publikace „Tajný život stromů“ a „Citový život zvířat“ se staly světovými bestsellery.

citový život ukázka.pdf(pdf)

Další tituly od Petera Wohllebena naleznete v naší nabídce.

Výrobce Nakladatelství KAZDA, s.r.o.
EAN 9788090578890
ISBN 978-80-905788-9-0
Vazba Vázaná s přebalem
Formát 125 x 200 mm
Počet stran 223
Překlad Magdalena Havlová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: