Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Petr Bystron - Udělejme Evropu opět skvělou

Skladem (>5 ks)
Kód: 6138
389 Kč –23 % 299 Kč
Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.293 kg
Autor: Petr Bystron
Vydavatel: Bodyart Press
Petr Bystron - Udělejme Evropu opět skvělou
Novinka
389 Kč –23 %

NOVÁ GENERACE PRAVICOVÝCH POLITIKŮ

Jsou přitažliví jako Pacino ve Zjizvené tváři nebo Brando v Kmotrovi:
vyvolávají stejně tak veřejné pohoršení jako hlubokou fascinaci a tichý souhlas. Na rozdíl od jednotné fronty 99,5 % všech ostatních politiků EU se vrhají proti palčivosti ústředních témat, o nichž je lépe v médiích "nemluvit", a pokud ano, tak jen předem sestříhaně a jednostranně:
migrace, euro, přerozdělování, rozpad národních států. Jsou to velcí protivníci, antagonisté konsensuální demokracie, a proto nakonec - jediní zajímaví politici na kontinentu.
*****
Poprvé o nich všech nyní vychází kniha, kterou napsal někdo, kdo sám patří do jejich rodiny hodnotové avantgardy. Politolog a poslanec Spolkového sněmu Petr Bystroň osvětluje politické biografie Nigela Farage, Geerta Wilderse, Viktora Orbána, Marine Le Penové, Mattea Salviniho, Václava Klause a dalších. Zkoumá také specifické místní podmínky jejich úspěchu v zemích původu. Podařilo se mu vytvořit celkový portrét rebelující, sebevědomé generace politiků, kteří mohou být jednou považováni za "punk" své doby.
*****
Existují politici, kteří zůstávají přítomni pouze pro účely dalšího zinscenovaného vřavu, k němuž mají dát podnět citovaným výrokem, polovětou nebo dokonce jen slovem; nikdy se neobjeví s originálním příspěvkem nebo v rozhovoru s otázkami. Máme tu sérii Political Stage pro takové postavy na politické scéně, které jsou tam vždy nuceny vystupovat jen ve třetí osobě a se spoustou povyku a vražd. Původní zvuk vytvořen. Originální seriál.

280 str,A5, měkká vazba
isbn: 978-80-88615-14-9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: