Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Pomatený svět

Lidstvo prodělává dlouhou a těžkou depresi, která může vést k sebezničení, pokud tento stav nebude účinně léčen. Lidé necítí sounáležitost s vesmírem, přírodou, ani se sebou samými.

Skladem (>5 ks)
Kód: 6204
189 Kč –61 % 73 Kč
Kategorie: Konspirace
Autor: Vladislav Trávníček
Vydavatel: Eko-konzult
pomateny svet
Akce
189 Kč –61 %

Drancování a pustošení Země se lidem vrací ve formě klimatických změn, úbytku ozonu, zvýšené seizmické činnosti a v podobě nových nemocí, alergií, smrtonosných bakterií a mnoha dalších negativních jevů. Člověk nad přírodou nemůže nikdy zvítězit, může však sebe i ji zcela zničit.

Poznání a rozvoj vědomí může člověku přinést mnoho dobrého. Pozitivní přístup k životu je nejlepším způsobem , jak sobě i svým blízkým zajistit lepší budoucnost. Dosažení tohoto cíle není ovšem v silách jednotlivce uprostřed lhostejného a nepřátelského okolí, nýbrž v silách lidí, kteří naleznou to. co je spojuje - pouta přátelství, lásky a sounáležitosti.

Věřím, že navzdory problémům lidstvo nesměřuje k sebedestrukci a ke zničení celé Země, ale že se učí a probouzí k vědomí. Jednoho dne překročí svůj vlastní stín a jeho vývoj se začne harmonizovat.

Vydáno: , Eko-konzult

1. vydání originálu: 2007
Počet stran: 200
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: měkká / brožovaná
Forma: kniha
ISBN: 978-80-8079-071-4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: