Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Pozemské sítě

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 2960
223 Kč –18 % 182 Kč
Kategorie: Místopis, folklor
Autor: Hugh Newman
Vydavatel: Dokořán
Položka byla vyprodána…
Pozemské sítě
223 Kč –18 %

Gaia - skryté uspořádání posvátných míst

Dokazují staré mapy, že první vyměřování zeměkoule proběhlo už před 12 000 lety? Měly kdysi póly jinou polohu než dnes? Existuje tajná síť propojující posvátná místa starověkých dob? Jak lze naslouchat zemským symfoniím? V této útlé, zato revoluční knížce předkládá znalec pradávných kultických míst Hugh Newman teorie zabývající se geometrickými aspekty rozmístění posvátných staveb na Zemi a dochází k řadě ohromujících závěrů. Autor trpělivě shromažďuje poznatky z nejrozmanitějších disciplín a skládá je jeden k druhému. Postupně se tak s neúprosnou přesvědčivostí vyjevuje jejich provázanost a před očima nám vyvstává obraz Gaii, jak jsme ji dosud neznali. Knihu doprovázejí od začátku až do konce úchvatné ilustrace.

Překlad Jiří Pilucha, vázaná s přebalem, 64 stran, 79 ilustrací, ISBN 978-80-7363-781-1, EAN 9788073637811, vydání 1, poprvé vyšlo 28.06.2016.
Původní název: 
Earth Grids. The Secret Patterns of Gaia's Sacred Sites

O autorovi:

Hugh Newman píše, zkoumá svět kolem sebe, je milovníkem megalitů a organizátorem konferencí o nich. Věnoval se rovněž fenoménu indigových dětí a vydal na toto téma knihu. Za megalitickými stavbami jezdí po celé Evropě i mimo ni. Nedávno navštívil například Peru a Bolívii. Žije v britském Glastonbury.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: