Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Proč jsme si vybrali život na Zemi?

Chcete vědět, jak si život užívat, a nejen přežívat?

Život na Zemi skýtá jedinečná dobrodružství a zkušenosti. Jako duše jsme předurčeni k učení, změnám, růstu a rozvoji. Jsme zvědaví, neustále experimentujeme a sami sebe vyzýváme k novým zkouškám. Každá duše je jedinečná a učí se svým vlastním způsobem.

Skladem (>5 ks)
Kód: 6192
328 Kč –18 % 266 Kč
Kategorie: Ezoterika
Autor: Michael Bradford
Vydavatel: Eugenika
proc jsme si vybrali zivot na zemi
Novinka
328 Kč –18 %

Země je pouze jedním z nekonečné řady míst ve vesmíru, jež mohou poskytnout příležitost k učení. Lidé, kteří se rozhodli přijít na Zemi, se chtějí naučit lekce, jež jsou k dispozici pouze na tomto místě. Jen my sami si určujeme, ať už vědomě či podvědomě, že si projdeme vším tím, co nakonec na Zemi prožijeme. Nikdo není oběť – každý z nás je neskutečně mocný mistr, stvořitel, a všichni jsme zodpovědní za všechno, co si vědomě nebo podvědomě myslíme, co cítíme, přitahujeme, vytváříme či prožíváme.

Při četbě této knihy se napojíte na své vnitřní vědění a získáte příležitost, abyste si zvýšili vibrace. Tím významně zrychlíte růst své duše a přitáhnete si do života více lehkosti, svobody, lásky, radosti, zdraví i úspěchu. Najdete zde informace, díky nimž se budete lépe orientovat v problémech, se kterými se pravděpodobně během svého života zde na Zemi setkáte.

Budete-li mít mapu, již získáte a jíž se naučíte používat právě v tomto textu, a budete-li znát celkový obraz, porozumíte lépe sami sobě, svým myšlenkám, pocitům a také emocím. Současně s tím lépe pochopíte všechny překážky, výzvy i důvody, proč je musíte všechny podstoupit a překonat. Díky tomu pak přijdete na způsob, jak se s tím vším snáze, rychleji, jemněji a soucitněji vypořádat.

Stejně jako různé zábavní parky nabízejí nejfantastičtější zážitky, skýtá život na Zemi jedinečná dobrodružství a zkušenosti. Stejně se vědomě nebo podvědomě rozhodujeme, na jakou „atrakci“ půjdeme, čeho se zúčastníme, jak během zkušenosti zareagujeme a jak následně svoje prožitky interpretujeme. Anebo na svoji pozemskou pouť můžeme pohlížet jako na obrovskou školu s nekonečným množstvím tříd a předmětů. A někteří lidé považují Zemi spíše za velkou laboratoř než za „zábavní park“ či „školu“.

Ať už svou pouť zde na této planetě vnímáme z jakéhokoli úhlu pohledu či filozofického náhledu, platí, že Země jednoznačně unikátní místo, na němž můžeme žít.

ISBN: 978-80-8100-648-7
EAN: 9788081006487
Formát: brožovaná, 240 str., 130x200mm
Rok vydání: 2021, 2024
Autor: Bradford Michael Edward
Jazyk: český
Vydavatel: EUGENIKA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: