Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Setkávání Anunnaků a lidí

Skladem (4 ks)
Kód: 3943
498 Kč –19 % 399 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Zecharia Sitchin
Vydavatel: Fontána
Setkávání Anunnaků a lidí
498 Kč –19 %
„Vzrušující… věrohodné… velmi provokativní a přesvědčivé.“
— Library Journal
„Sitchin je nadšeným vyšetřovatelem původu obyvatel Země… oslnivé provedení.“
— Kirkus Reviews
 
„Mimořádně podnětná kniha, která zachycuje naši fascinující lidskou historii… Sitchin nám ukazuje, jak nedozírný a tajemný je náš lidský původ a co bychom mohli očekávat, pokud a až Anunnakové přiletí na další návštěvu.
— Magazín UFO
 
Sitchin v této knize, která navazuje na sérii Kronika Země, posouvá příběh člověka a bohů o velký krok dále. Poté, co ukázal, že se lidstvo od hominidů k homo sapiens nevyvinulo bez pomoci, a že Anunnakové, lační po pracovní síle, předběhli evoluci prostřednictvím genetického inženýrství, se nyní zabývá choulostivým tématem pozemsko-nadpozemské komunikace a zkoumá dávnověkou otázku rozpačitého vztahu mezi lidmi a jejich stvořitelem (stvořiteli).
Kniha obsahuje biblické příběhy o Enochovi, který byl odveden do nebeského sídla; teofanii na hoře Sinaj; Sumerské příběhy o Adapovi, který byl odveden na jinou planetu; a egyptské pyramidové texty o nebeských létajících strojích. Sitchin uvádí jako některé z prostředků, díky nimž získal člověk přístup k tajným mimozemským znalostem, případy věšteckých snů a trojrozměrných vizí. Dále naznačuje, že dnešní fenomén UFO můžeme vysvětlit jako pokračující interakci mezi Anunnaky a pozemšťany.
Sitchinovo bádání a na faktech stavěné teorie, doložené starověkými artefakty a moderními mapami, zaznamenávají velkolepou a inspirativní cestu napříč historií, od úsvitu času až po nové tisíciletí.
 
Autor: Zecharia Sitchin
Rok vydání: první vydání, květen 2023
Formát: 14,5 x 20,5 cm
Vazba: Brožovaná, 479 stran
Překlad: Mirka Hubáčková
ISBN: 978-80-7651-167-5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: