Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Vladimír Šiška: UFO nad Českem

Skladem (>5 ks)
Kód: 5015
349 Kč –26 % 257 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Vladimír Šiška
Vydavatel: Regia
Vladimír Šiška: UFO nad Českem
349 Kč –26 %

Spatřili jste někdy UFO? Nikoliv „zelené mužíčky“, ale něco skutečně tajemného, co se vám nedařilo nijak vysvětlit. Jaký to byl pocit? Co prožívají svědkové záhadných jevů nad našimi hlavami, jež nazýváme UFO? Jak popisují své zážitky s UFO lidé, kteří jej skutečně viděli?

Autor této knihy řídil třicet let projekt Záře, který shromažďoval svědectví o UFO a vyhodnocoval je. V letech 1992–2022 projekt získal celkem 4 215 případů, z nichž některé byly objasněny. Část jich ale zůstává nevysvětlena, je zahalena tajemstvím a podněcuje naši fantazii. Co za nimi může být? To bohužel zatím nevíme. Mohlo by jít o dosud nepopsané přírodní jevy? Vyskytují se mezi nimi i setkání s neznámou a utajovanou vojenskou technikou či experimenty? Nebo se za pozorovanými událostmi skrývá návštěva z kosmu? Návštěva z jiného času? Či snad z nějakého paralelního světa? Záleží pouze na naší fantazii, protože jde o zatím neobjasněné jevy.

UFO se naší zemi nijak nevyhýbá. Tato kniha zachycuje svědectví lidí o setkání s UFO v České republice, a to pokud možno v nezměněné formě, jak je sami popsali. Výpovědi jsou tudíž nejen autentické, ale i nezkreslené. Seznámíte se s příběhy lidí, jež byli konfrontováni s realitou, která je částí společnosti popírána nebo zesměšňována. Někdy sami pozorovatelé těchto jevů byli dříve skeptiky a nevěřili na existenci něčeho podobného – až do chvíle, kdy to sami spatřili a zažili na vlastní kůži.

Vázané, 248 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: