Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Výchova štěněte

Kdo by nechtěl mít čtyřnohého přítele, který bez problémů projde těžkým obdobím štěněcího věku? Dosáhnout tohoto cíle však nevyžaduje žádná kouzla. Vhodné podmínky si vytvoříte sami tím, že budete štěně od samého začátku správně cvičit.

  • Prvních 8 týdnů s námi – výcvikový plán pro štěňata
  • PLUS: Výcvik mladých psů od 5. do 12. měsíce
Skladem (4 ks)
Kód: 6227
399 Kč –25 % 299 Kč
Kategorie: Příroda
Autor: Katharina Schlegl-Koflerová
Vydavatel: Nakladatelství KAZDA
Výchova štěněte Nakladatelství Kazda
Novinka
399 Kč –25 %

Výcvik štěněte je zásadní jak pro jeho pohodu, tak pro vaše vzájemné soužití. Správný výcvik zajišťuje jasnou komunikaci a umožňuje vašemu štěněti porozumět hranicím, očekáváním a přijatelnému chování. To zajišťuje nejen jeho bezpečnost, ale přispívá také k rozvoji dobře vychovaného a společensky přizpůsobivého psa. Trénink navíc posiluje pouto mezi vámi a vaším štěnětem a podporuje vztah založený na důvěře a pozitivní interakci.

Tato kniha vám s prvotním výcvikem v mnohém pomůže. Její velkou výhodou je prezentace informací strukturovaným a organizovaným způsobem stylem krok za krokem včetně přesně daných rozvrhů a doplňkových tipů. Kromě výcvikových návodů se také dozvíte, jakým způsobem psi komunikují, na jaká vývojová stádia se dělí štěněcí věk, co je potřeba pejskovi pořídit a co dělat v případě problémů. Součástí je mimo jiné řada vysvětlujících fotografií s roztomilými štěňátky.

Náhlédněte do knihy zde.

Jazyk: čeština
Autor: Katharina Schlegl-Koflerová
ISBN: 978-80-7670-131-1
Originální název: Welpenerziehung: Der 8-Wochen-Trainingsplan für Welpen. Plus Junghund-Training vom 5. bis 12. Monat
Vazba: Měkká vazba s klopami
Počet stran: 168
Formát: 170 x 240 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: