Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Geoinženýrství: Moc přichází z nebe - Vítek SVCS

Skladem (>5 ks)
Kód: 4041
381 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Vítek SVCS
Vydavatel: Nakladatelství ABB

Byl zadán dotisk knihy.

první kniha o chemtrails v ČR

Vítek SVCS: GEOINŽENÝRSTVÍ. Moc přichází z nebe

Na Zemi začala nová, námi všemi nepozorovaná realita: realita bezohledného ničení, a to tak komplexním způsobem, že se nezastaví ani před planetou jako celkem. Na svět přišel nový druh války. Takový, který se už nedá vysvětlit, který nelze dokázat, alespoň zatím ne, který se už zřejmě stal trvalým stavem a který postihuje především civilní obyvatelstvo a přírodu. 

Tyto nové technologie v rámci geoinženýrství tedy představují především jednu věc. Zbraně. Musíme si především uvědomit, že armáda nikdy nepoužívá ve válce stejné zbraně jako v té předchozí. Armáda je vždy o padesát let napřed před ostatními. Nesmíme se proto podivovat nad tím, že mnohé technologie jsou pro nás tak exotické, futuristické a těžko uvěřitelné jen proto, že jsme o nich nikdy neslyšeli.

Paradoxem lidského uvažování je to, že člověk má myšlenkový dosah jen na úroveň svého myšlenkového potenciálu, mozkové kapacity a hlavně uvěřitelnosti. V dobách popularity vzdušných balónů by se každý vysmál představě, že stroj těžší než vzduch dokáže létat. Stejně tak by se vysmál každý kapitán zaoceánských parníků představě ponorek brázdících dna moří. Před třiceti lety bychom jen těžko uvěřili tomu, že se budou po podlahách našich domácností prohánět robotické vysavače, které vyluxují za nás. Nyní je to běžnou realitou, ovšem před třiceti lety by tato myšlenka vyvolávala smích. 

V dnešní době se nacházíme ve stejné situaci. Ve stejném stupni vývoje technologií jako v dobách vzducholodí nebo parníků. Neznámé technologie, o kterých jsme mnozí ještě nikdy neslyšeli, vyvolají u některých slabomyslných jedinců také infantilní smích obohacený o moderní nálepky konspirace a dezinformace. Mnozí lidé vynaloží pozoruhodně velkou část svého života tomu, aby se něčemu vysmívali. Ke své smůle se vysmívají pouze své vlastní hlouposti a nevědomosti. Místo toho, aby se snažili do těchto nových vědomostí proniknout a porozumět jim, vystavují na odiv svou hloupost, ignoraci a nevědomost a ještě si z toho dělají legraci. Uměle staví zdi, barikády a bariéry před novými vědomostmi a tomu oddaně věnují mnoho energie ze svého života. 

Záleží na každém z nás, zda si chceme zavírat bránu k vědomostem infantilním smíchem nad uklízecími roboty před třiceti lety, nebo se posouvat, hloubat a pátrat dál. Zatímco dnešní protijaderná hnutí bojují proti jaderným zbraním a jadernému arzenálu, armáda, která má vždycky zhruba padesátiletý náskok, už dávno přešla k plazmovým zbraním, válce s počasím a geoinženýrství. 

A tady konečně vyvstávají zásadní otázky. Jaká technika se používá? Co se dělá? Jak je možné vyvolat obrovské přírodní katastrofy? Jak je možné ohrozit celou planetu? 

===

Předkládaná kniha se zabývá geoinženýrstvím, tedy technologiemi na změnu počasí. Často o nich nemáme ani ponětí, mnohdy jsou drženy ve velkém utajení. Pokud o těchto technologiích někdo začne hovořit, bývá obvykle zesměšňován jako konspirátor nebo dezinformátor. Naštěstí, pro stále větší počet lidí tato taktika už dávno přestala platit. Nesmíme se nechat spoutat v žaláři myšlenek, které jsou nám dovoleny. Tím bychom si doživotně zavřeli bránu k vědění.

Geoinženýrství je naprosto běžné a fádní téma mezi globálními mocenskými kruhy. Pro toho, kdo se s ním setkává poprvé, však může jít o téma těžko stravitelné. Proto je struktura této knihy přizpůsobena úrovni znalostí čtenáře. Kapitola „Poručíme větru dešti“ je jakýmsi úvodníkem do problematiky. Je určena pro ty z vás, kteří jste o geoinženýrství ještě neslyšeli. Tedy – řečeno školní mluvou – pro začátečníky či mírně pokročilé. Kapitola „Kdo ovládá počasí“ je pokračováním tématu, cílí spíše na středně pokročilé. 

Třetí kapitola – „Planeta jako zbraň“ – volně navazuje na předchozí kapitoly a je určena pro velmi pokročilé, stejně jako kapitola čtvrtá, která se věnuje specifickému zařízení, o kterém bude řeč v celé knize – HAARPu. 

Vydává jako svou 29. (58.) publikaci nakladatelství Knihy ABB s.r.o.

v Praze v srpnu 2023.

Text: Vítek SVCS, 2022-2023

Obálka a sazba: Adam B. Bartoš

rozměr: A5

vazba: brožovaná

počet stran: 208

ISBN 978-80-88385-84-4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: