Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

PÁTÁ KNIHA PANA VK KOMISE 300: SVĚTOVLÁDA BEZE SVĚDKŮ

Skladem (>5 ks)
Kód: 3732
436 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: VK
Vydavatel: Nakladatelství ABB

Tato má kniha je již pátá v pořadí a jejím cílem je seznámit konceptuálně náročného čtenáře s obrysy systémů nejvyššího procesu řízení na naší planetě. Ten zajišťuje nikým nevolená vláda, která tvoří komisi na způsob rady ředitelů velké akciové společnosti, jenž spravuje tuto planetu jako firmu, jako velkou korporaci. KOMISE 300 je rada ředitelů, které nikdo nevolil, nikdo nikdy není svědkem jejich hlasování či rozhodování, ale přesto tato komise každý den kontroluje a ovládá naše životy. Proto je to světovláda beze svědků. 

Je přesto důležité mluvit stále ještě a jen o správcovství této komise ve vztahu k naší planetě, nikoliv o vlastnictví, k tomu zatím ještě nedošlo, i když se k tomu okamžiku blížíme obrovskou rychlostí. Procesy ve světě se urychlují a chápaní světa okolo nás se stává základním předpokladem pro přežití. Tato kniha vám umožní konceptuální orientaci v současném rozvráceném světě a umožní vám nahlédnout pod pokličku politických procesů, o kterých velká média nikdy neinformují. 

Kniha obsahuje jak nové texty, tak i kompilaci mých starších článků z portálu AERONET.NEWS na téma konceptuálních procesů řízení. Věřím, že se Vám kniha bude líbit a doplní Vaši konceptuální gramotnost o další penzum vyhrazených informací.

autor - šéfredaktor AE News

Ve spolupráci s American European News, LLC (Aeronet.news)

vydává nakladatelství Knihy ABB s.r.o. v září 2022

Text: © VK (šéfredaktor Aeronet.news), 2021-2022.

počet stran: 320

brožovaná vazba, formát A5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: