Při objednávce nad 1000 Kč dárek.

Jak si jednoduše zlepšit Zdraví - vodíková voda

Na doporučení přátel jsem pořídil generátor vodíku a již během několika dní jsem pocítil, že mám více energie. Proto se chci o tento fenomén molekulárního vodíku podělit, je to jednoduchý způsob, jak si zlepšit zdraví v tomto poměrně zašpiněném životním prostředí. 

VLIV MOLEKULÁRNÍHO VODÍKU NA LIDSKÉ ZDRAVÍ

Jak molekulární vodík tělu prospívá? V organismu likviduje nebezpečné volné radikály, zatímco ty užitečné ani v nejmenším neohrožuje.

Molekulární vodík neutralizuje především velmi nežádoucí hydroxylové radikály a peraxynitridy. Právě ty jsou příčinou těžkých onemocnění, jako je rakovina, roztroušená skleróza či Alzheimerova choroba.

Japonští vědci zjistili, že vysoká antioxidační účinnost molekulárního vodíku, je dána jeho schopností proniknout všemi biologickými membránami. Dostane se tak do všech tkání a buněk, a to i do tkáně mozkové. Molekuly vodíku aktivují gen, který má na starosti tvorbu antioxidačních enzymů kataláza, glutation peroxydasa a hem oxygenasa-1. Tyto enzymy chrání buňku před oxidačním stresem a pomáhají tak předcházet vzniku nebezpečných civilizačních chorob.

O účincích molekulárního vodíku informuje MHI (Molecular Hydrogen Institute).
http://www.molecularhydrogeninstitute.com/

Nejnovější vědecké studie naznačují, že vodíková voda (anglicky hydrogen water) může mít pozitivní efekt na řadu různých onemocnění.

Příkladem jsou záněty slinivky břišní, jater či střev nebo ateroskleróza a Parkinsonova choroba. Voda obohacená molekulárním vodíkem může rovněž pozitivně ovlivnit ischemickou chorobu srdeční,infarkt myokardu a mozkovou mrtvici.

Podívejte se na video z roku 2018, které pojednává o účincích molekulárního vodíku. Z rozhovoru se mimo jiné dozvíte, že molekulární vodík je mnohem silnější než jiné antioxidanty a může zlepšit nebo dokonce zabránit vzniku až 170 chorob.

Kladné účinky vodíkové vody byly zaznamenány také při léčbě zeleného zákalu, zánětech kloubů a při léčbě dalších obtíží jako je:

 • nespavost
 • obezita
 • narušená imunita
 • překyselení organismu
 • alergie

Tip na čtení: Molekulární vodík versus mitochondrie – zahraniční studie  PŘEČÍST VÍCE

PŘÍZNIVÉ ÚČINKY VODÍKOVÉ VODY NA LIDSKÝ ORGANISMUS

V roce 1931 MUDr. Otto Warburg získal Nobelovu cenu za fyziologii a medicínu – konkrétně za “objev enzymů dýchacího řetězce, jejich povahy a funkce“. Výzkum ukázal, že rakovina je způsobena nedostatkem kyslíku a fermentací cukrů. Zjistil, že rakovinné buňky nemohou přežít v alkalickém prostředí.

Toto byl tak převratný a podrobný výzkum, že mu přinesl Nobelovu cenu.  Lékařskou praxi tato zpráva do značné míry minula. Také dnes vidíme případy, kdy se stále obracíme k léčbě prostřednictvím medikamentů a nevěnujeme velkou pozornost prevenci.

Přitom zabránit nemoci dříve, než se projeví, je tím nejlepším lékem.

ANTIOXIDANT:  MOLEKULÁRNÍ VODÍK

O téměř jedno století později se ukázalo, že antioxidanty molekulárního vodíku přispívají k boji proti rakovině a více než 150 známým nemocem. Následující  údaje interpretují  zkušenosti naší rodiny a dlouhodobé čtení odborných studií a článků. To, co jsme zjistili je, že lidé, kteří pijí ionizovanou vodu nebo antioxidanty z vody obohacené molekulárním vodíkem, jsou schopni zmírnit, zlepšit nebo v některých případech dokonce zvrátit mnohé nemoci.

VĚDECKÉ POZNATKY O ANTIOXIDANTECH MOLEKULÁRNÍHO VODÍKU

 1. IONIZOVANÁ VODA (OBOHACENÁ ANTIOXIDANTY MOLEKULÁRNÍHO VODÍKU) MŮŽE POMOCI:
  1. Pufrovaným toxinům (které jsou obvykle kyselé) uvolnit se z buněk, tkání a orgánů.
  2. Bojovat proti volným radikálům.
  3. Nezachyceným tukům, které jsou uvězněny v tukových buňkách. Tuky nás vlastně chrání před škodlivými účinky toxinů, s nimiž jsou spojeny, a když jsou dostatečně tlumeny, tělo cítí, že je bezpečně uvolní.
  4. Udržovat tlusté střevo a střeva zdravá. To znamená, že pomáhá buňkám střev a tlustému střevu se udržet v dobré kondici. Tlusté střevo a střeva obecně mají velký vliv na celkové zdraví a imunitu.
  5. Pomáhá udržovat uvnitř cév krevní destičky ohraničené (oddělené)
  6. Zabraňuje nebezpečí dehydratace.
 1. NADBYTEČNÉ PŘEKYSELENÍ TĚLA JE ZPŮSOBENO:
  1. Stresem
  2. Nezdravým jídlem nebo špatnou stravou
  3. Nedostatkem cvičení
  4. Přílišným cvičením
  5. Někdy možná genetikou, ačkoliv mnoho lidí (včetně mě) cítí, že pití ionizované vody pomáhá vzdorovat i genetice.
 1. NADBYTEČNÁ KYSELOST JE PŘÍČINOU MNOHA DESÍTEK NEMOCÍ. PŘISPÍVÁ TO K:
  1. Obezitě
  2. Plísním
  3. Rakovině
  4. Patogenním onemocněním
  5. Ztrátě hustoty kostí

Tělo, které má pH vyvážené a zdravé si s největší pravděpodobností nevypěstuje žaludeční, střevní nebo jiné obtíže.

 1. ZPĚTNÉ STÁRNUTÍ:

V těle máme mnoho poškozených buněk, kterých se náš organismus nedokáže zbavit. Antioxidanty vyráběné ionizátorem vody nebo generátory vodíku jsou opravdu schopné opravit DNA v těchto buňkách, aby fungovala správně.

Tolik nemocí je způsobeno reaktivním kyslíkem (nebezpečnými volnými radikály) a teď už to není pouze teorie, že konzumací antioxidantů molekulárního vodíku napomáhá opravě poškozených buněk.

Ve skutečnosti je stárnutí popisováno jako neschopnost těla zvrátit poškození buněk a existují další články, které popisují, jak mohou antioxidanty molekulárního vodíku skutečně opravit buňky a tím obrátit proces stárnutí v těle.

Zdroj: https://www.alkalinewaterplus.com/blog/fighting-disease-with-alkaline-ionized-water/

Přehled generátorů vodíku.