Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Životopis jogína 2 - Paramahansa Jógánanda

Skladem (2 ks)
Kód: 4096
388 Kč –18 % 315 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Swami Kriyananda
Vydavatel: Fontána
Životopis jogína 2 - Paramahansa Jógánanda
388 Kč –18 %

Tato kniha začíná tam, kde Jógánandův proslulý Životopis jogína skončil. Nikdy předtím nebyl život tohoto milovaného jógového mistra zpracován s takovým obdivuhodným nadhledem. Jógánandův blízký a přímý učedník Swami Kriyananda láskyplně maluje obraz života velkého mistra a názorně popisuje zážitky, životní dílo a učení svého gurua. Paramahansa Jógánanda: Životopis jogína 2 by měl mít v knihovně každý, koho zajímá jiný úhel pohledu na příhody vyprávěné v předchozí knize a kdo touží kráčet ve stopách velkého duchovního mistra.

Životopis jogína 2 nadchne milióny čtenářů Jógánandova životopisu, neboť přináší množství příběhů z jeho života – některé jsou hluboce lidské, jiné povznášející, a další vyprávějí o mnoha zázracích podobných těm, které popisuje Bible. Autor vypráví příběhy na základě své osobní zkušenosti a kreslí živý obraz svého mistra tak, jak to nedokázala žádná kniha, která o něm byla v minulosti napsána.

Swami Kriyananda se obratně vypořádává s mnoha mylnými představami o svém velkém guruovi a odhaluje důvody Jógánandovy proslulosti. Autorovo podání smyslu Jógánandova života, jeho niterné povahy a jeho budoucích cílů je objevné a vznešené. Jako jeho blízký učedník kreslí přesný portrét posledních let tohoto velkého učitele. Vedle faktických informací tato kniha také představuje základní kameny mistrovy duchovní nauky.

Nechte se přemoci božským vědomím Paramahansy Jógánandy a jeho významem pro celý svět, jak je s čistotou a láskou předkládá jeden z jeho mála žijících přímých učedníků.

  • Nakladatel: Fontána
  • Autor: Kriyananda, Swami
  • ISBN: 978-80-7651-006-7
  • Rok vydání: 2020
  • Jazyk: Čeština
  • Vazba: Knihy - paperback

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: