Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Božský a lidský svět

Skladem (>5 ks)
Kód: 5000
449 Kč –25 % 333 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Petr Danov
Vydavatel: Obec unitářů v Ostravě
Božský a lidský svět
449 Kč –25 %

Božský a lidský svět je nová kniha překladů přednášek bulharského filozofa, mystika a zakladatele mezinárodní školy esoterického křesťanství Bílé bratrstvo Petra K. Danova, která právě vyšla v nakladatelství Obce unitářů v Ostravě.
Poskytuje čtenářům vhled do jedinečného učení náboženského hnutí, jež navázalo na původní ideje raného, četnými teologickými i laickými zásahy ještě nezdeformovaného křesťanství.
Pilířem učení je intenzívní vnitřní práce jedince, sebevýchova, sebezdokonalování, vzdělávání se, sebekultivace. Vede k jeho postupnému posouvání na vyšší úroveň, do vyšších pater Bytí, ke Světlu.
"Vytvořili jste si úplnou karmickou pyramidu. Dopustili jste se řady nezákonností, řady provinění proti Božím zákonům. Řekli vám snad, když jste poprvé vkládali kameny do pyramidy, že to nemáte dělat? Ne, řekli vám: A proč ne? Stejným způsobem ji tedy můžete i zbořit."
"Jak mohu pocítit Hospodina? Prokaž někomu dobro - ale aniž by dotyčný zjistil, že je od tebe, a aniž by to poznalo okolí. Pak ucítíš tichý hlas Hospodina."

  • ISBN: 9788090667198
  • Rok vydání: 2023
  • Jazyk: Čeština
  • Vazba: Vázaná
  • Počet stran: 340

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: