Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Globální puč proti lidstvu - Destrukce občanské společnosti, vykonstruovaná hospodářská krize

Skladem (3 ks)
Kód: 3728
296 Kč –34 % 194 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: Michel Chossudovsky
Vydavatel: Bodyart Press
Globální puč proti lidstvu - Destrukce občanské společnosti, vykonstruovaná hospodářská krize
296 Kč –34 %

Krize COVID-19 ničí životy lidí. Mojí autorskou odpovědností je odhalit pravdu, prolomit vlnu mediálních dezinformací a oslovit co nejvíce lidí po celém světě. Jedná se o mimořádně složitý proces. V průběhu posledních dvou a půl let jsem téměř denně analyzoval časovou osu a vývoj krize COVIDu-19. Od samého počátku v lednu 2020 byli lidé na celém světě vedeni k tomu, aby uvěřili a přijali existenci rychle postupující a nebezpečné epidemie.

K udržení narativu o COVIDu-19 přispěly mediální dezinformace. V době psaní tohoto textu vypukla protestní hnutí v mnoha zemích. Celá planeta se nachází ve stavu hospodářského a sociálního chaosu. Rozvíjí se celosvětová potravinová a zemědělská krize, ve všech hlavních regionech světa propuká hladomor. Od samého počátku v lednu
2020 se k udržení legitimity mandátů politiky COVIDu-19, včetně uzavírání budov, nasazování obličejových masek, sociálního distancování a potlačování základních lidských práv, používají vědecké lži a nepravdy. Rozhodovací proces je pod kontrolou finančního establishmentu.

Rozvíjí se struktura "globálního řízení", která podkopává demokracii a instituce občanské společnosti. Stejné pokyny jsou současně předávány zkorumpovaným politikům v mnoha zemích. Na provádění tohoto ďábelského úsilí se podílí i systém OSN.

Pandemie byla vyhlášena 11. března 2020. Téhož dne byly 193 členským státům OSN předány pokyny k uzavření, které v podstatě vyžadovaly uzavření pracovních sil a "uzavření" ekonomické a sociální krajiny jako prostředek "boje proti viru".

Více než 7 miliard lidí na celém světě je přímo či nepřímo postiženo korona krizí a destruktivními mandáty, které zavádějí morálně zkažené národní vlády.

Nacházíme se na křižovatce jedné z nejvážnějších krizí ve světových dějinách. Žijeme dějinami, ale naše chápání sledu událostí od ledna 2020 je rozmazané. Lidé na celém světě byli svými vládami i médii klamáni, pokud jde o příčiny a ničivé následky "pandemie" COVID-19. Nevyřčenou pravdou je, že nový koronavirus poskytuje mocným finančním zájmům a zkorumpovaným politikům záminku a ospravedlnění k tomu, aby celý svět uvrhli do spirály masové nezaměstnanosti, bankrotu, extrémní chudoby a zoufalství.

To je pravdivý obraz toho, co se děje. Je to výsledek složitého rozhodovacího procesu. "Uzavření planety" je zásahem do občanských svobod a "práva na život". Ohroženy jsou celé národní ekonomiky. V některých zemích bylo vyhlášeno stanné právo. Malý a střední kapitál má být zlikvidován. Převažuje velký kapitál. Dochází k masivní koncentraci bohatství podniků. Je to ďábelský "Nový světový řád".

Bidenův Bílý dům je odhodlán zavést to, co David Rockefeller nazval "globálním řízením".

Stejné filantropické nadace (Rockefellerova, Fordova, Sorosova a další), které jsou nepsanými architekty "velkého resetu" a "globálního vládnutí", se také podílejí na (štědrém) financování aktivismu v oblasti změny klimatu, vzpoury proti vyhynutí, Světového sociálního fóra, hnutí Black Lives Matter, LGBT a dalších.

Světové sociální fórum (WSF), které si letos připomíná 21. výročí svého založení, sdružuje angažované antiglobalizační aktivisty z celého světa. Kdo však WSF ovládá? Od samého počátku v lednu 2001 bylo (zpočátku) financováno Fordovou nadací.

"A pokud odvedeme opravdu dobrou práci v oblasti nových vakcín, zdravotní péče a služeb reprodukčního zdraví, mohli bychom snížit počet obyvatel na světě o 10 nebo 15 procent."

Bill Gates,  2010 v pořadu Inovace na nulu!

Vzhledem k tomu, že tento zákeřný projekt prosazují vlády jednotlivých zemí po celém světě, Mezinárodní trestní soud (ICC), který je oficiálně "nezávislý" na Radě bezpečnosti OSN, navíc dlouhodobě stojí stranou válečných zločinů USA a NATO. ICC je ovládán stejnými finančními elitami, které ovládají vlády.

176 stran, A5, měkká vazba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: