Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Skutečný Anthony Fauci - Bill Gates, Big Pharma a globální válka proti demokracii a veřejnému zdraví

Skladem (>5 ks)
Kód: 3430
749 Kč –33 % 499 Kč
Kategorie: Politika
Autor: Robert F. Kennedy Jr.
Vydavatel: Slovanská kultura
Skutečný Anthony Fauci - Bill Gates, Big Pharma a globální válka proti demokracii a veřejnému zdraví
Akce
749 Kč –33 %

pár ukázek z knihy:
 Zatímco v Americe umíralo po očkování neobvyklé množství černošských celebrit, v Africe současně docházelo k pozvednutí obočí u řady politických vůdců bojujících proti vakcínám. Epidemie předčasných úmrtí vysoce postavených afrických hlav států a klíčových vládních ministrů a lékařů, kteří se stavěli proti politice Billa Gatese/COVAX, vyvolala vlnu konspiračních teorií naznačujících, že tito lidé byli zavražděni, aby umlčeli disent. Tento jev byl v prvním roce pandemie tak nápadný, že agentura Reuters i časopis British Medical Journal (BMJ) publikovaly články, které se snažily tento znepokojivý trend vysvětlit.

Spekulace o internetových atentátech dosáhly vrcholu po podivné vraždě haitského prezidenta Jovenela Mo?se, kterou spáchal tým elitních, dobře vycvičených kolumbijských žoldáků s vazbami na zpravodajské služby Spojených států. Mo?se byl hlasitým odpůrcem očkovacího programu WHO. Mezi africké představitele, kteří náhle zemřeli po kritice očkovací politiky WHO, patřili prezident John Magufuli z Tanzanie (17. března 2021), premiér Hamed Bakayoko z Pobřeží slonoviny (10. března 2021), prezident Pierre Nkurunziza z Burundi (8. ledna 2020) a populární, vlivný a proti očkování zaměřený exprezident Madagaskaru Didier Ignace Ratsiraka (28. března 2021). Zemřel také oblíbený keňský lékař Stephen Karanja, předseda Keňské asociace katolických lékařů - který v roce 2014 odhalil sterilizační program WHO a který v roce 2020 kritizoval zavedení COVID agentury, údajně na COVID (29. dubna 2021). Odborný článek v BMJ s názvem "Why have so many African leaders died of COVID" uvádí sedmnáct hlav států a vedoucích vládních ministrů zdravotnictví, kteří zemřeli během dvanácti měsíců od února 2020 do února 2021. V článku BMJ se uvádí, že téměř všechna tato úmrtí měla za následek dramatické změny v národních zdravotnických politikách od skepse k silné podpoře očkování v jejich zemích. Článek poukazuje na to, že celková úmrtnost (1:33) mezi africkými volenými představiteli na COVID je sedmkrát vyšší než úmrtnost pro jejich pohlaví a věk a demografické charakteristiky běžné populace v tomto časovém období.
-------------------------------------------------------------------------------
V srpnu 1941 přinutil prezident Franklin Roosevelt Winstona Churchilla podepsat Atlantickou chartu jako podmínku podpory USA spojeneckému úsilí ve druhé světové válce. Charta - povzbudivý symbol amerického idealismu - požadovala, aby se evropští spojenci po válce vzdali svých kolonií. Po dvě století byl neomezený přístup k bohatým národním zdrojům kolonizovaného světa hlavním zdrojem evropského bohatství. Atlantická charta a nacionalistická osvobozenecká hnutí v padesátých a šedesátých letech 20. století tradiční koloniální model v Africe zlikvidovaly. Kontinent se však rychle znovu otevřel "měkké kolonizaci" ze strany nadnárodních korporací a jejich státních sponzorů.
Během studené války nahradily americké vojenské a zpravodajské agentury v těchto regionech z velké části evropské koloniální armády a podporovaly prakticky každého diktátora, který prokázal svou "antikomunistickou" morálku tím, že rozvinul červené koberce pro americké nadnárodní společnosti. Když padla Berlínská zeď, měly Spojené státy již 655 vojenských základen (nyní 800) po celém rozvojovém světě a americké společnosti měly v hostitelských zemích bianko šek na těžbu zemědělských, nerostných, ropných a dřevařských zdrojů a velké trhy pro hotové zboží, včetně zejména farmaceutických výrobků. Po pádu sovětského strašáka nahradil komunismus islámský terorismus a biologická bezpečnost jako důvod pro trvalou přítomnost americké armády a společností v celém rozvojovém světě.
------------------------------------------------------------------------------------
O sto let dříve si první americký miliardář John D. Rockefeller vybudoval vlastní, velmi úspěšnou únikovou cestu před nenávistí veřejnosti, nepříznivým mediálním ohlasem a antimonopolním řízením tím, že založil lékařskou filantropii. Jeho consigliere Frederick Taylor Gates sloužil jako jeho hlavní obchodní důvěrník a filantropický poradce.

Frederick Gates pomáhal Rockefellerovi strukturovat jeho nadaci a radil magnátovi, že "uvážlivé nakládání s jeho jměním by také mohlo otupit další pátrání po jeho původu." Prakticky od svého narození začal Bill Gates koordinovat dary své vlastní nadace s Rockefellerovou organizací. V roce 2018 Bill Gates pronesl významný postřeh: "Kamkoli naše nadace přišla, zjistili jsme, že Rockefellerova nadace tam byla první." V roce 2018 Bill Gates uvedl, že "Rockefellerova nadace byla první na světě."

Na úsvitu dvacátého století Rockefellerovy krvavé manévry - včetně úplatkářství, určování cen, firemní špionáže a zakládání fiktivních společností k provozování nezákonných aktivit - zajistily jeho společnosti Standard Oil Company kontrolu nad 90 procenty produkce ropy v USA a učinily z něj nejbohatšího muže v dějinách světa s majetkem přesahujícím půl bilionu dnešních dolarů. Senátor Robert Lafayette označil Rockefellera za "největšího zločince doby." Otec ropného magnáta, William "Ďábel Bill" Rockefeller, byl záškodnický podvodník, který svou rodinu živil tím, že se vydával za lékaře a prodával hadí olej, opiové elixíry, patentované léky a další zázračné léky.

Na počátku devadesátých let 20. století, kdy vědci objevili farmaceutické využití vedlejších produktů rafinerií, John D. viděl příležitost, jak využít lékařský rodokmen rodiny. V té době praktikovala celostní nebo bylinnou medicínu téměř polovina lékařů a lékařských fakult ve Spojených státech. Rockefeller a jeho přítel Andrew Carnegie, loupeživý baron Velké oceli, vyslali pedagoga Abrahama Flexnera na cestu napříč zemí, aby katalogizoval stav 155 amerických lékařských vysokých škol a nemocnic.
Flexnerova zpráva z roku 1910 Rockefellerovy nadace doporučovala centralizovat americké lékařské školství, zrušit teorii miasmatu a přeorientovat tyto instituce podle "zárodečné teorie", podle níž nemoci způsobují pouze choroboplodné zárodky, a farmaceutického paradigmatu, které zdůrazňovalo spíše působení na konkrétní choroboplodné zárodky pomocí specifických léků než posilování imunitního systému prostřednictvím zdravého životního stylu, čisté vody a správné výživy. 

Rockefeller financoval kampaň za konsolidaci hlavního proudu medicíny, kooptaci rozvíjejícího se farmaceutického průmyslu a likvidaci jeho konkurence. Rockefellerova křížová výprava způsobila uzavření více než poloviny amerických lékařských fakult, podpořila pohrdání veřejnosti a tisku homeopatií, osteopatií, chiropraxií, nutriční, holistickou, funkční, integrační a přírodní medicínou a vedla k uvěznění mnoha praktických lékařů.

Autor: Robert F. Kennedy Jr.
Rozsah: 500 stran
Vazba: měkká
Vydavatel: Slovanská kultura
ISBN 978-80-11-01745-3

Robert F. KENNEDY JR.

alt=
podnikateľ, spisovateľUSA
Robert F. Kennedy Jr. je predsedom predstavenstva a hlavným právnym poradcom pre ochranu zdravia detí. Je tiež poradcom celoštátnej praxe v oblasti zranenia osôb v spoločnosti Morgan and Morgan, a zakladateľ Waterkeeper Alliance. Kennedy je uznávaný autor s dlhým zoznamom vydaných kníh vrátane bestselleru New York Times – Zločiny proti prírode (Crimes Against Nature), ako aj knihy Americké hodnoty: Lekcie, ktoré som sa naučil od rodiny (American Values: Lessons I Learned from My Family) a Thimerosal: Nechajte hovoriť vedu (Thimerosal: Let the Science Speak) Robert F. Kennedy Jr. bol vymenovaný za jedného z „hrdinov pre planétu“ časopisu Time za to, že pomáhal Riverkeeperovi viesť boj za obnovu rieky Hudson. Jeho povesť rozhodného ochrancu životného prostredia a zdravia detí pramení z množstva úspešných právnych krokov. Uznanie získal za svoju úlohu pri prelomovom víťazstve proti Monsantu, ako aj v prípade DuPont, ktorý inšpiroval film Dark Waters (2019).
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: