Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

GLOBÁLNÍ TYRANIE... KROK ZA KROKEM

Skladem (4 ks)
Kód: 3081
395 Kč –31 % 270 Kč
Kategorie: Politika
Hmotnost: 0.366 kg
Autor: William F. Jasper
Vydavatel: Bodyart Press
GLOBÁLNÍ TYRANIE... KROK ZA KROKEM
395 Kč –31 %

Tato kniha je nejobsáhlejší studií o OSN a jejím hlavním cíli: totální světové vládě. William F. Jasper dokumentuje závažný zásah organizace do prakticky všech aspektů našich životů, včetně ekonomiky, politiky, armády, životního prostředí, rodiny a dokonce i náboženství.

Skeptici a pochybovači se setkali; neexistuje způsob, jak diskreditovat zprávu Williama Jaspera. Tato pozoruhodná kniha je mnohem víc než jen souhrn faktů; Jasper nabízí výuku politické teorie, moudrosti našich zakládajících vlastenců, podstaty lidské přirozenosti a světové politiky od roku 1900 do současnosti.

Jasperovým cílem není pouze představit relevantní fakta, ale představit je tak komplexním a souvisejícím způsobem, aby jejich plný význam a význam otevřel mysl čtenáře tomu, co se v naší době skutečně děje. Žádný jiný autor nepokryl tento materiál ani toto časové období jak oddaností k pronikavým detailům, tak schopností spojit všechna vlákna, která Jasper předvádí. Po 45 letech dezinformací a zmatků ohledně OSN se konečně její role stává zcela zřetelnou.

Jazyk: český
Počet stran: 300
Rok vydání: 2021
Vazba / Podoba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Nakladatelství: Bodyart Press s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: