Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Karma 1-3

Skladem (2 ks)
Kód: 3143
568 Kč –18 % 462 Kč
Kategorie: Osobní rozvoj
Autor: Alexander Svijaš
Vydavatel: Eugenika
Karma 1-3
568 Kč –18 %
Nejlepší je žít tak, jak sami chceme. Aby to bylo možné, je třeba se zbavit karmické zátěže. Autor vám ukáže, jak toho docílit, a navíc se dál duchovně vyvíjet. V tomto životě můžeme zažívat, co jen chceme, avšak musíme si dávat pozor na určité věci a dodržovat určité podmínky. 
Existují ve vašem životě přání, která se ne a ne splnit, anebo jste nešťastní právě v tom, na čem vám nejvíc záleží? Autor vám odhalí překvapivé příčiny a souvislosti. Vysvětluje zákonitosti života, které je třeba brát do úvahy. Analyzuje rodinné i ostatní mezilidské vztahy a vysvětluje, které nesprávné postoje k životu mají za příčinu, že se nám nedaří dosáhnout to, co chceme. 
Rozebírá chyby, kterých se dopouštíme během svého pobytu na Zemi. Vysvětluje podstatu nepříjemných jevů, negativních emocí a nemocí v našich životech, i jak vlastně tento svět funguje a jaká pravidla v něm platí. 
Seznámíte se se základními principy formování situací dle své vůle a naučíte se měnit své postoje i vztahy. Dozvíte se, jak začít úspěšně spolupracovat 
s duchovními silami a duchovními pomocníky. Teorie je provázena četnými praktickými cvičeními. Hodně pozornosti autor věnuje oblasti peněz a propojení duchovní sféry se sférou materiální, s čímž má hodně lidí zjevné potíže.
Zde si můžete přečíst obsah a také úryvek v pdf.
 
Autor: Svijaš Alexander
Vydavatel: EUGENIKA
ISBN: 978-80-8100-639-5
EAN: 9788081006395
Formát: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: