Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Kavárna na konci světa

Skladem (2 ks)
Kód: 3901
298 Kč –25 % 222 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: John Strelecky
Vydavatel: Nakladatelství KAZDA
Kavárna na konci světa
298 Kč –25 %

Cesta na vytouženou dovolenou se stává exkurzí do vlastního nitra a hledáním východiska z koloběhu života a pocitu ztráty kontroly nad svým osudem.
Jednoduchý příběh, který dokáže změnit život každému, kdo se v něm snaží najít své místo.

Světový bestseller - Do roka po vydání se kniha rozšířila po celém světě – inspirovala lidi na všech kontinentech včetně Antarktidy, byla přeložena do 43 jazyků, stala se bestsellerem a sedmkrát byla nejprodávanější knihou roku.

Reklamní manažer John se cestou na dovolenou, kde chce uniknout frustraci z práce, účtů a do jisté míry i života obecně, ocitne v malé kavárně uprostřed ničeho – chce si tam odpočinout a dát si v klidu něco k jídlu. Na zadní straně jídelního lístku ho ale zarazí tři neobvyklé otázky:

  • Proč jste tady?
  • Bojíte se smrti?
  • Cítíte se naplnění?

Cesta na vytouženou dovolenou se tak stává exkurzí do vlastního nitra a hledáním východiska z koloběhu života a pocitu ztráty kontroly nad svým osudem.
Jednoduchý příběh, který dokáže změnit život každému, kdo se v něm snaží najít své místo.

Hlavním poselstvím této útlé knihy je návod, jak vykročit na cestu k plnohodnotnému životu. Člověk by neměl snít o tom, co bude dělat v důchodu, až bude mít čas všechno si užít. Život se nemá odkládat, ale žít. I když jsme přesvědčení, že o smyslu své existence už víme všechno, nikdy jsme se nad ním ve skutečnosti hluboce nezamysleli. Příběhy o karetě obrovské nebo rybářovi jsou prosté, ale naplněné základní moudrostí o nesmyslném pachtění nás lidí.


Oblíbené pasáže z knihy

Kolik z mé definice úspěchu, štěstí a naplnění bylo určeno jinými lidmi než mnou?

"Nemůžete se bát, že nebudete mít šanci něco udělat, když už jste to udělali nebo to děláte každý den."

"Pomohlo vám podle vašich zkušeností ‚dělat to, co dělá většina lidí‘  naplnit váš Smysl života?"

Prolistovat si knihou můžete zde.


John Strelecky mnohokrát vystoupil v televizi a rádiu, aby přesvědčil miliony lidí, že mohou žít tak, jak chtějí. Spolu s Oprah Winfreyovou, hercem Tony Robbinsonem a Deepakem Choprou byl zařazen mezi sto nejpodnětnějších myslitelů v oblasti leadershipu a osobního rozvoje. To v něm stále nepřestává vyvolávat pokoru a úžas.

Autor

  • Událost, která Johnovi Streleckému (1969) ve třiceti letech změnila život, ho inspirovala k tomu, aby vyprávěl příběh Kavárny na konci světa. Kniha, která vznikla, se stala bestsellerem na třech kontinentech a tento úspěch ho dodnes nepřestává udivovat. Společně s dalšími příběhy o cestě k nalezení smyslu vlastní existence se na celém světě prodalo osm milionů výtisků jeho knih. Když John Strelecky zrovna nepíše, často cestuje. Nejdelším dobrodružstvím jeho rodiny bylo roční putování kolem světa.

https://m.media-amazon.com/images/S/amzn-author-media-prod/erb1ttnj8f8cq3s90ijb3fcc1m._SX300_CR0%2C0%2C0%2C0_.jpg

Jazyk: čeština
Autor: John Strelecky
Překladatel: Martin Richter
ISBN: 978-80-7670-100-7
Originální název: The Cafe on the Edge of the World
Počet stran: 120
Vazba: Pevná s přebalem
Formát: 115 x 180 mm
Ilustrace: Root Leeb

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: