Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Návrat do Kavárny na konci světa

Skladem (>5 ks)
Kód: 6160
369 Kč –24 % 277 Kč
Kategorie: Knihy
Autor: John Strelecky
Vydavatel: Nakladatelství KAZDA
Návrat do Kavárny na konci světa
Novinka
369 Kč –24 %

Vypravěč John býval vystresovaným manažerem, ale dnes už vede vyvážený a spokojený život. Jednou se při svých cestách na Havaji rozhodne pro vyjížďku na kole a zde, na samotném konci světa, narazí na kavárnu, která mu změní život. V kavárně potkává Jessicu, která pracuje od brzkých rán do pozdních večerů a dělá vše, co se od ní očekává. Tím ale ztrácí svoje vlastní sny a cíle. John se stává jejím mentorem a pomáhá jí znovu objevit to, na čem opravdu záleží.

V rozhovorech Johna a Jessicy najde čtenář odpověď na otázku, jak se osvobodit od každodenního pracovního kolotoče.

Objevte znovu svůj smysl života.

V prvním díle jste se měli možnost seznámit s reklamním manažerem Johnem, který se rozhodl vydat na dovolenou, aby unikl své frustraci z práce, účtů a do jisté míry i života obecně. Po cestě se mu však podařilo zabloudit. V neštěstí se ale skrývalo velké štěstí a John díky tomu narazil na malou kavárnu, která mu změnila život.

V tomto díle uběhlo už deset let od té doby, co vystresovaný manažer John přišel v Kavárně na konci světa k rozumu. Hodně se toho od té doby změnilo. Dnes vede život, který mu vyhovuje a činí ho šťastným. Hodně cestoval a navštívil všechna místa, která si už dlouho navštívit přál. Našel si rytmus, který mu vyhovuje – rok pracuje a rok cestuje po světě.

Cestuje po Havaji, kde opět nečekaně narazí na magickou kavárnu. Tentokrát leží na zastrčené pláži připomínající samotný ráj. V kavárně potkává atraktivní Jessicu, která se tu ocitla také čistě náhodou. Jessica je nešťastná kvůli své stresující práci, která ji znemožňuje dosáhnout toho, co původně chtěla a brání jí splnit si sny. Na menu objeví tři otázky, které ji pomohou vidět její život s nadhledem a zamyslet se nad jeho významem. John na sebe bere roli mentora, protože on sám díky svým vlastním zkušenostem přesně ví, jak se Jessica cítí.

Nechte si společně s Jessicou pomoci i vy.

Prolistujte si knihou zde.

Jazyk: čeština
Autor: John Strelecky
ISBN: 978-80-7670-162-5
Originální název: Return to The Cafe on the Edge of the World
Počet stran miniencyklopedie: 256
Formát: 115 x 180 mm
Vazba: Pevná s přebalem
Ilustrace: Root Leeb

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: