Při objednávce nad 1000 Kč dárek.

Přednáškový cyklus Slovanský život

Kumir Veles

Žijeme ve Věku Velese, kterým jsme vstoupili do Dne Svaroga. Začala změna doby, informace o různých pravdách se šíří, tma končí, nastává Apokalypsa, Odhalení Matrixu, což způsobí jeho pád. Rozhodli jsme se přispět k obohacení informačního pole a oslovit zajímavé lidi, kteří mají co říct a pozvat je k nám do Brna. Proč? Když je možné si něco od nich přečíst či shlédnout video. Osobní kontakt má největší datový tok. Větší než psané slovo. Předává se nejen vyslovené, ale také mimika, gesta a v neposlední řadě je cenné člověka cítit „na vlastní kůži“, tedy přesněji svými energetickými těly. Vlastní zkušenost má nezastupitelné místo ve Slovanském pohledu na svět.

Na koho se můžete těšit?
- Již jsme mezi námi přivítali Vlada Lauberta z Tartaria.sk (a věříme, že ještě přivítáme), moravské spisovatelky J. Grobcovou a Z. Kaiser
- v dubnu 27. přivítáme M. Prokopovou s přednáškou o Nových skutečnostech slovanských dějin včetně informací z genetiky.
- v květnu 18. přivítáme Jana Kozáka, znalce Sanskrtu (Samskrytu?) a Indických véd, který se zamyslí nad Kořeny indoevropské duchovní tradice, vycházející z Védy.
- v červnu 8. přivítáme šéfredaktora Časopisu Šifra Milana Vidláka, který se s námi rozdělí o zkušenosti z médií, kde sám pracoval nejprve v novinách hlavního proudu, a když už se to nedalo, tak si založil vlastní časopis. Aby nemusel lhát.
v srpnu 24. přivítáme vědce Viktora Timuru, filozofa, kulturologa a historika s široký přehledem, který se věnuje také slovanským dějinám, jak se můžete dočíst například v jeho knihách Zamlčané dejiny Slovenov  a Dávnoveká Európa.
- v září 14. přivítáme Petera Staněka, ekonoma ze Slovenské akademie věd, který nahlédl za okraje běžně přijímaných pohledů a své názory dokáže podložit tvrdými daty, která sype z rukávu. Zamyslíme se nad společenskými "Smart" trendy robotizace společnosti a úlohou Slovanů v dnešní době.

Plánujeme také pozvat léčitelku Blanku Růžičkovou, energickou přírodní ženu z Moravských lesů s jejími tipy na zdravý život a krásným přednesem lidových písní a hrou na koncovku. Pohled do dávné minulosti našich předků  - bojové kultury přinese Luděk Prudký, který se vyučil bojovému umění u Kozáků. Nad skutečnými dějinami se zamyslí Zdeněk Říha a připomene, že existovaly dávné slovanské državy Venédů – Veliká Veneja a vůbec největší státní útvar na Zemi – Velká Tartárie.

Pokud byste chtěli slyšet někoho konkrétního, ozvěte se nám na email info@slovanskakultura.cz Uvítáme vaše tipy koho pozvat.

Přednášky se konají v Brně vždy ve čtvrtek od 17 hodin ve Společenském centru Lesná, Okružní 21, Brno-Lesná.