Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Vztahy bez hierarchie (Lidé a permakultura)

Skladem (4 ks)
Kód: 3865
486 Kč
Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.775 kg
Autor: Looby Macnamarová
Vydavatel: Walden Press

Jedna z nejinspirativnějších postav zeleného hnutí, britská advokátka, spisovatelka a ekologická lobbistka Polly Higginsová o této knize prohlásila, že je cestou do nového světa. Nyní se zásadní dílo světoznámé permakulturní lektorky a mentorky Looby Macnamarové s názvem Vztahy bez hierarchie konečně dostává i k českým čtenářům. Přístupným, inspirativním a kreativním způsobem se dozvíte, jak čelit hodnotové krizi ve společnosti, jak vyřešit špatně nastavenou komunikaci v zaměstnání nebo překonat environmentální žal či dopady ekonomického úpadku. Permakulturní principy pomáhají v práci, rodině, zájmových skupinách i v osobním rozvoji.

S pomocí permakulturních nástrojů můžete analyzovat svůj vlastní způsob života, ujasnit si své motivy a cíle, vnášet do vztahů kolem sebe víc vzájemného respektu, naslouchání a spolupráce, a v duchu permakulturní etiky vytvářet harmonické a fungující vztahy v lidských ekosystémech. Looby přináší desítky konkrétních návodů a nástrojů, jak toho docílit.

Eko-nakladatelství Walden Press české vydání doprovodilo řadou komentářů a doprovodnými texty – doslov napsali Eva Vejvodová, zakladatelka platformy Evolucio nebo Tomáš Hajzler z PeopleComm / Slušné firmy. Jejich pohled kanonické dílo ještě více přibližuje českému publiku: ať jde o manažer(k)y firem, zástupce neziskového sektoru nebo rodiče.

Autorka: Looby Macnamarová
Překlad: Ivana Mertová
Počet stran: 340
Termín vydání: 12. 10. 2022
ISBN: 978-80-908015-7-8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: