Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Bez léků – Čtyři pilíře přirozeně dobré kondice

Skladem (1 ks)
Kód: 2789
267 Kč –38 % 163 Kč
Kategorie: Zdraví
Autor: Taylor Madisyn
Vydavatel: Anag
Bez léků – Čtyři pilíře přirozeně dobré kondice
Akce
267 Kč –38 %

Spoluzakladatelka lifestylových webových stránek DailyOM vám prostřednictvím knihy Bez léků představuje průvodce na cestě od přehnané závislosti na lécích k vyléčení sama sebe, a to od základů pomocí čtyř pilířů přirozeného zdraví.

Když nepomůže medicína, zkuste to jinak

Madisyn Taylor byla sužovaná depresemi a úzkostmi a trpěla chronickými fyzickými bolestmi, které neměly konce. Strávila desítky let hledáním odpovědí na to, proč se cítí neustále špatně. Nejprve se obrátila na lékaře, ale dostala se jen do neustálého kolotoče vyšetření, testů a nezdravé závislosti na lécích, po nichž byla apatická a bez života. S vidinou šťastné budoucnosti se nakonec rozhodla léky nadále, pokud to není opravdu nezbytně nutné, neužívat a zaměřit se na přírodní, holistickou medicínu. Po letech praktikování a výzkumu Madisyn vyvinula wellness program, který jí znovu umožnil řídit nejen své zdraví, ale i život.

Očistěte svou mysl, hýčkejte svou duši

Kniha Bez léků je takovým jejím myšlenkovým počinem o tom, jak se osvobodila ze svazujících mentálních okovů a fyzických onemocnění a stala se z ní zdravá, šťastná a produktivní žena. Tato kniha bude průvodcem i na vaší osobní cestě ke zdraví. Madisyn vám představí každodenní program sestávající z jednoduchých kroků založených na čtyřech pilířích, které vám pomohou si vybudovat doživotní základ pro vaše pevné zdraví: očistěte svou mysl, hýčkejte svou duši, posilujte tělo a najděte si svou komunitu.

Získejte zpět své zdraví bez vedlejších účinků léků

Chcete-li být šťastní a zůstat takoví už napořád, nalézt úlevu od deprese a úzkosti nebo se uzdravit a začít zdravě žít, je kniha Bez léků nenásilnou, pozvolnou a snadno dosažitelnou cestou, která vám dodá odvahu a sílu na to získat zpět svůj život a žít opravdu naplno.

  • Autor: Taylor Madisyn
  • Nakladatel: ANAG, spol. s r.o.
  • ISBN: 978-80-7554-286-1
  • Rok vydání: 2020
  • Jazyk: Čeština
  • Vazba: brožovaná bez přebalu
  • Počet stran: 176

Obsah a počátek knihy si prohlédněte zde.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: