Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Události
03.03.2021
Rozhovor na Svobodném vysílači 11.3. Tomáš Kašpar Očkování a Zdraví
záznam rozhovoru můžete shlédnout zde: https://youtu.be/D3UNLwAMJKM Zveme k poslechu vysílání s Tomášem Kašparem o knize  OČKOVÁNÍ – hrozba ne... číst celé
05.12.2020
SVCS rozhovor o knize Zatajení Slovania prvých storočí
záznam rozhovoru můžete shlédnout zde na YouTube Zveme k poslechu vysílání s Mariánem Kapolkou o knize Zatajení Slovania prvých storočí. Oficiální hi... číst celé
14.07.2020
MOKOŠ Fest IV se přesouvá
---AKTUALNĚ: festival bude o rok později: --- Z důvodů nařízení vlády a opatření kvůli Covid-19 jsme nuceni festival přesunout na následující rok 2... číst celé
Zobrazit všechny události
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

08.10.2019
Bohové

Perun 

Bůh Perun (Perkunas, Perkon, Perk, Puruša)

Perun 

Boh ochranca všetkých vojakov a mnohých Rodov Veľkej Rasy, obranca Zemí i Roda Svätorusov (Rusičov, Bielorusov, Estóncov, Lotyšov, Litovcov, Zemgalov, Poliakov, Slovákov, Srbov atď.) pred Temnými silami . Boh-Hromovrhač, riadiaci blesky, syn Boha Svaroga a Lady-Bohorodičky, vnuk Boha Vyšňa. Boh Ochranca Čertoga Orla na Svarožom Kruhu.

Pri svojej tretej, zatiaľ poslednej návšteve pred 40 021 rokmi (k roku 2016) Perún vyrozprával ľuďom z rozličných Rodov Veľkej Rasy a potomkom Nebeského Roda, ktorí sa zhromaždili v meste Asgarde Irijskom Svätú Múdrosť o nadchádzajúcom, ktorú Žreci Bielovodia zapísali Ch´Árijskými Runami a uchovali pre potomkov v Deviatich Kruhoch „Santií Boha Perúna“ (deviatich Knihách Múdrosti Boha Perúna). Perún je veľký ochranca Pravdy, prísny ale spravodlivý Sudca. Jeho Svetla sa boja všetky zlé a nečisté sily. Preto sa aj Pravoslávni Rusiči zdobili mečom Perúna , kvôli ochrane pred nečistými silami a nespravodlivosťou. Zvyčajne aj na domácom zariadení vyrezávali hromové znaky Perúna – blesk, šesťuholníkové Hviezdy Perúna (u nás ich niektorí volajú Svargy), ako ochranu domu a zastrašovanie nečistých síl.
 
Ako obetiny prinášalo železo (zbrane, podkovy), kvas, vajíčka, červené víno, koláče, orechy, mlieko, pivo, med, vence, zlato.

Perun - Květ kapradí

Posvátný symbol:

Цветок Папоротника – Kvítek Kapradí
Ohnivý symbol čistoty Ducha, vládne mocnými uzdravujícími silami. Lidově jej nazývají Perunův Květ. Věří se, že je schopen odhalit v zemi skryté poklady, splnit přání. Ve skutečnosti dává člověku možnost odhalit Duchovní síly.

 

DatumRunaBůh OchránceRodovič, čertogRostlinaVztahMeridián, orgán, systémSmyslový orgán
15.7. - 6.8.PerunPerunOrelDub

K odpovědnosti,

K vůdcovství

Imunitní systém

Boží pokrm,

Nektar

Pravslávenie:

Гимн-Правьславление

Перуне! Внемли призывающим Тя! Славен и Триславен буди! Благости Светлаго Мира всей Свята Расе дажьди! Лик свой прекрасный потомкам яви! Нас наставляй на деяния благи, гридьням даруй больше Славы, отваги. Нас отврати от урока безпуства, нашим Родам подари многолюдство, ныне и присно и от Круга до Круга! Тако бысть, тако эси, тако буди!

Perune! Uslyš vzývajících Tě! Slaven a Třislaven buď! Milosti Světlého Světa celé Svaté Rasy daruj! Tvář svou překrásnou potomkům zjev! Nasměruj nás na blahé konání, hrdinům daruj mnoho Slávy, odvahy. Odvrať nás od pustého ponaučení, našim Rodům podaruj rozmnožení, nyní i navždy i od Kruhu do Kruhu! Tak Bylo, tak je, tak bude!

(Zdroj popisu Bohyně a Pravslavení: Tartaria.sk)

Oboustranný dřevěný přívěsek pro narozené v Čertogu Orla si můžete zakoupit v naší ešopě:
PerunPerun

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli