Při objednávce nad 1000 Kč dárek.
Neohodnoceno

Spánkem ke zdraví – Zlepšete svůj spánek, zlepšete své zdraví

Skladem (1 ks)
Kód: 3145
306 Kč –40 % 183 Kč
Kategorie: Zdraví
Autor: Katharina Lederle
Vydavatel: Anag
Spánkem ke zdraví – Zlepšete svůj spánek, zlepšete své zdraví
Akce
306 Kč –40 %

Spaní je, a vždycky bude, jednoduché. My si ho ale komplikujeme svým chováním v době, kdy jsme vzhůru. Spánek totiž naprosto zásadním způsobem ovlivňuje zdraví a celkovou životní pohodu, a jakmile je s ním něco v nepořádku, odráží se to i na kvalitě našeho života.

Tři pilíře úspěšného života

Doktorka Katharina Lederle je spánková specialistka s mezinárodním renomé. V knize Spánkem ke zdraví, kterou napsala na základě nejnovějších vědeckých poznatků týkajících se dané oblasti, srozumitelně vysvětluje, jak složitě je spánek propojen se třemi pilíři zdravého, úspěšného a vyrovnaného života:

  • fyzickým zdravím,
  • mentální výkonností
  • a emoční pohodou.

Chcete spánku lépe porozumět?

Úvodní část knihy autorka charakterizuje jako spánkovou exkurzi, v níž se čtenář dočte spoustu zajímavých a užitečných informací, jež mu pomohou spánku lépe porozumět – jak ke spánku dochází, co ho řídí, proč je tak důležité střídání světla a tmy, ale i třeba to, jak se liší spánek mužů a žen.

Vytvořte si zdravé spánkové návyky

V dalších kapitolách je pak podrobně popsán vztah spánku ke zmíněným třem pilířům a následuje obsáhlý přehled nejrůznějších poruch spánku. Závěr knihy nabízí široké spektrum doporučení, jak si kvalitu spánku vylepšit – na jejich základě si čtenář může vytvořit systém zdravých spánkových návyků v rámci vlastních potřeb a možností.

Dosáhněte lepšího zdraví díky spánku

Výsledkem je kniha, která informuje, ale i vzdělává, protože stanoví jasné pokyny a praktické rady, jak můžete dosáhnout lepšího zdraví díky lepšímu spánku.

Obsah a úryvek si prohlédněte zde v pdf.

  • Nakladatelství:ANAG
  • Počet stran:240
  • Vazba:brožovaná
  • ISBN:978-80-7554-327-1
  • Datum vydání:červen 2021

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: