Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Události
18.09.2021
Oslavíme společně NOVOLETIE 7530
Kdy: den oslavy je v sobotu 25.9.2021, příjezd je možný už v pátek 24.a odjezd v neděli 26. Kde: Na Pomezí Moravy a Slovenska v Bílých Karpatech Vrbo... číst celé
14.07.2020
MOKOŠ Fest IV bude 2.10.21
---AKTUALNĚ: festival bude 2.10.21 --- Kapely zůstávají, pořadí festivalu "IV" zůstává, jen se změní letopočet. Děkujeme všem za obrovskou t... číst celé
05.03.2020
Konference Nového Věku přesunuta na 2021
Aktuální prohlášení:  Konference je přesunuta z důvodu nejistoty kvůli koronavirovým opatřením na neurčito. Na Konferenci Nového věku se potkáte s... číst celé
Zobrazit všechny události
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Články
  3. Společnost
  4. Přednáškový cyklus Slovanský život
09.10.2019
Společnost

Přednáškový cyklus Slovanský život

 Kumir Veles

Žijeme ve Věku Velese, kterým jsme vstoupili do Dne Svaroga. Začala změna doby, informace o různých pravdách se šíří, tma končí, nastává Apokalypsa, Odhalení Matrixu, což způsobí jeho pád. Rozhodli jsme se přispět k obohacení informačního pole a oslovit zajímavé lidi, kteří mají co říct a pozvat je k nám do Brna. Proč? Když je možné si něco od nich přečíst či shlédnout video. Osobní kontakt má největší datový tok. Větší než psané slovo. Předává se nejen vyslovené, ale také mimika, gesta a v neposlední řadě je cenné člověka cítit „na vlastní kůži“, tedy přesněji svými energetickými těly. Vlastní zkušenost má nezastupitelné místo ve Slovanském pohledu na svět.

Na koho se můžete těšit?
- Již jsme mezi námi přivítali Vlada Lauberta z Tartaria.sk (a věříme, že ještě přivítáme), moravské spisovatelky J. Grobcovou a Z. Kaiser
- v dubnu 27. přivítáme M. Prokopovou s přednáškou o Nových skutečnostech slovanských dějin včetně informací z genetiky.
- v květnu 18. přivítáme Jana Kozáka, znalce Sanskrtu (Samskrytu?) a Indických véd, který se zamyslí nad Kořeny indoevropské duchovní tradice, vycházející z Védy.
- v červnu 8. přivítáme šéfredaktora Časopisu Šifra Milana Vidláka, který se s námi rozdělí o zkušenosti z médií, kde sám pracoval nejprve v novinách hlavního proudu, a když už se to nedalo, tak si založil vlastní časopis. Aby nemusel lhát.
v srpnu 24. přivítáme vědce Viktora Timuru, filozofa, kulturologa a historika s široký přehledem, který se věnuje také slovanským dějinám, jak se můžete dočíst například v jeho knihách Zamlčané dejiny Slovenov  a Dávnoveká Európa.
- v září 14. přivítáme Petera Staněka, ekonoma ze Slovenské akademie věd, který nahlédl za okraje běžně přijímaných pohledů a své názory dokáže podložit tvrdými daty, která sype z rukávu. Zamyslíme se nad společenskými "Smart" trendy robotizace společnosti a úlohou Slovanů v dnešní době.

Plánujeme také pozvat léčitelku Blanku Růžičkovou, energickou přírodní ženu z Moravských lesů s jejími tipy na zdravý život a krásným přednesem lidových písní a hrou na koncovku. Pohled do dávné minulosti našich předků  - bojové kultury přinese Luděk Prudký, který se vyučil bojovému umění u Kozáků. Nad skutečnými dějinami se zamyslí Zdeněk Říha a připomene, že existovaly dávné slovanské državy Venédů – Veliká Veneja a vůbec největší státní útvar na Zemi – Velká Tartárie.

Pokud byste chtěli slyšet někoho konkrétního, ozvěte se nám na email info-zavináč-slovanskakultura.cz Uvítáme vaše tipy koho pozvat.

Přednášky se konají v Brně vždy ve čtvrtek od 17 hodin ve Společenském centru Lesná, Okružní 21, Brno-Lesná.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli