Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Události
05.03.2020
Konference Nového Věku 19. a 20. 9., Olomouc
Konference Nového Věku Olomouc Aktuální prohlášení:  Vážení zájemci o konferenci, konference bude ve stejném rozsahu přesunuta na sobotu a neděli ... číst celé
28.02.2020
Jarní Ladění, Brno, 8.3.
Neděle 8. března 2020 v 11:00 až 17:00 Brno, Mariánské údolí (zastávka aut. 55), parkoviště Protože už začínají kvést na stromech kočičky, zveme m... číst celé
Zobrazit všechny události
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Články
  3. Védy
  4. Slovansko-Árijské Védy
08.10.2019
Védy

Slovansko-Árijské Védy

Slovansko-Árijské Védy

Jistě jste všichni slyšeli o INDICKÝCH VÉDÁCH. O SLOVANSKO-ÁRIJSKÝCH VÉDÁCH již slyšel málo kdo.

Písmo předků

V Indických VÉDÁCH – v RIGVÉDĚ se praví , že moudrost v nich obsaženou jim přinesl bílí mudrci z severu. Tedy náš předek , konkrétně ARIJEC, který přešel přes Himaláje. Účelem této výpravy bylo rozšíření moudrosti našich předků tak, aby v případě nepříznivých podmínek byla zachována, alespoň v nějaké podobě, i když třeba ne úplné .

Tedy obecně řečeno jsou SLOVANSKO-ÁRIJSKÉ VÉDY souborem moudrostí našich předků. Je těžké popsat, co to vlastně znamená, ale dalo by se dalo říci, že je to návod k tomu jak nastoupit cestu duchovního vývoje a po této cestě si v životě nadělat co nejméně problémů, které by člověka na této cestě brzdily, od tud i výraz SATANA (tedy v SAMSKRTU síla, která brání duševnímu vývoji).

Náš vesmír je důmyslný hodinový strojek, který pracuje na základě přesně stanovených pravidel. Tyto pravidla byly nazývány našimi předky KONY, vše co jim neodpovídalo se tedy nazývalo, že je ZA-KONEM tedy ZÁKONEM.

Tyto KONY byli našim předkům darovány našimi slavnými bohy, tak aby jim byla umožněna co nejkratší a nejrychlejší cesta po SVARZE , tedy duchovní pouti. Je to stejné jako když dítěti říkáte, aby něco nedělalo a ono se o ty kamna stejné musí spálit.

VÉDY jsou tedy souborem moudrostí obsažených v těchto KONECH. Tato moudrost je podávána ve VÉDÁCH různým způsobem, bud pomocí starých příběhů, nebo pomocí ZÁPOVĚDÍ (doporučení) od našich BOHŮ.

Abychom Vám dali ochutnat, tak použijeme jeden z KONŮ RITA, který zní: První muž, který se pomiluje se ženou, ji naformátuje a vytvoří MATRICI pro její děti. A protože, naši předci byli většinou monogamní byl také jejím posledním mužem a biologickým otcem jejich dětí.

Proto v dnešní době, kdy například oba rodiče s hnědými oči a černými vlasy zplodí modrooké blonďaté děvčátko se velmi diví, jak se to mohlo stát. A proto také bylo ve středověku zavedeno PRÁVO PRVNÍ NOCI.

Zapisovány byli védy na destičky ze vzácných kovů nebo dřeva. V Evropě vše církev spálila, zachovaly se u starověrců na Sibiři anebo v případě Velesovy knihy byly destičky za 1. světové války vyvezeny z Ruska do Evropy, kde byli opsány a následně vydány v ruském emigrantském časopise Žar-Ptica v letech 1957-59.

Zde uvádíme odkazy na stažení Véd v ruském jazyce – jak v písemné verzi, tak namluvené v audio formátu. Jedná se o 5 knih, z nichž je nejlepší začít 5. knihou Potvrzení Knihy světla. V naší eŠopě si můžete koupit slovenský překlad prvních čtyř knih – Knihy Moudrosti PerunaKnihy světla a Slavianstvo a Potvrzení Knihy světla .

Každému čtenáři SLOVANSKO-ÁRIJSKÝCH VÉD, budou při čtení naskakovat různé obrazy, podle toho, jak je jeho mysl naformátována, ale v každém případě se Vám bude otvírat moudrost a síla našich předků a bohů a proto VÁM PŘEJEME MNOHO VZRUŠUJÍCÍCH ZÁŽITKŮ PŘI JEJICH ČTENÍ.

Sláva Bohům a předkům našim!

 

Slovansko-Árijské Védy si můžete stáhnout jako audio v ruském jazyce například na ulozto:

1. Kniha http://ulozto.cz/xtwNYLBz/sav1krugpjervij-zip

2. Kniha http://ulozto.cz/xaGSrcjH/sav2knihasvetla-zip

3. Kniha http://ulozto.cz/xYjGQXDP/sav3ingliizmus-zip

4. Kniha http://ulozto.cz/x5cBpeKe/sav4sagaobinglinach-zip

5. Kniha http://ulozto.cz/xFHanZY2/sav5slavjanskoemiroponimanie-zip

 

Psanou podobu pak nalezte kompletně zabalenou v zip archívu zde:

http://ulozto.cz/xuuTUg43/savedy-zip

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vítejte na webu Slovanská Kultura CZ

Přinášíme informace ze slovanského světa, zajímavé knihy, články a věci se slovanskou symbolikou. Chceme se rozdělit o naši radost a tak právě dáváme zdarma k nákupu nad 700 Kč hezkou knihu Pochodně Čech. Knihu přidáme k nákupu automaticky.

Rozcestník:

Zajímavá videa najdete na našem YouTube kanále

slovanskakultura.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz