Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Události
16.01.2020
Vodokres 19.1. ve Frýdku-Místku
Vodokres ve Frýdku-Místku 19.1.2020, kontakt: 731 570 001, Pavel Berger 18. 1. mezi 15:30 a 21:30 a 19. 1. od 10:30 do 14:00 hodin bude veškerá voda ... číst celé
13.01.2020
Vodokres 19.1. v Brně
19.1. Vodokres - Svátek vody - setkání, povídání, radost, oslavaPořádá - Pecky z MoravyMísto - Sraz Mariánské Údolí Brno U Borovic, pak RC Pastelka (N... číst celé
02.01.2020
Právo Šaría pro nemuslimy. 22.1., Brno
22.1. – Islám – CSPI – restaurace Thalie, Rooseveltova 14, Brno(vedle rohové prodejny R. Jelinek), parkování – podzemní parkoviště Janáčkova divadla číst celé
Zobrazit všechny události
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Články
  3. Kalendář
  4. A je tu další rok - 7526
08.10.2019

A je tu další rok - 7526

A je tu další rok - 7526

Další rok uplynul ... a je možná čas bilancovat. Mnoho se toho událo. Slovanství se v Československu posunulo dále. Na naší stránce se podařilo podstatně rozšířit nabídku literatury se slovanskou tematikou a dalších věcí se slovanskými symboly. Navázali jsme spolupráci s Časopisem Šifra, Novým Fénixem a časopisem Médium, kde nám vycházejí články. Rozvíjí se spolupráce se slovenskými bratry, kde zmíním zvláště www.tartaria.sk Vlada Lauberta a www.slavica.sk Miloše Zveriny, kteří již léta makají, a úspěšně. Vlado vydal důležitou knihu Staroslovienská bukvice, nabitou informacemi nejen o našem starém písmu, které vám pomůže rozvinout obrazotvornost. Slavica vydala knihu Bystvor, shrnující současné poznání o dějinách z našeho slovanského pohledu a zdrojů.

V Brně jsme uskutečnili přednáškový cyklus Slovanský rok a přivítali velmi zajímavé hosty, na některé videozáznamy se můžete těšit, brzy je vystavíme v galerii. Pracovali jsme na rozšiřování slovanského informačního pole zvláště ve spolupráci s Mojmírem Mišunem z www.slovanskakosile.cz za pomoci Svobodného vysílače. Stálo to mnoho sil, ale je to naše poslání a mise. Zvláště důležité je, že Slované na Moravě se spojili a uspořádali oslavu Kupaly a dva Sněmy na Valašsku. Zde je prohlášení Slovanských občin. Začíná se rozvíjet činnost slovanských občin, vznikla servisní nezisková organizace se svými stránkami http://drzava-moravaslezsko.webnode.cz/. K občinám se začali hlásit lidé z celého Československa.

Loňský rok měl v Kruhu let název Ohnivý svitek a hlavní charakteristikou bylo Suchý rok. Myslím, že se to naplnilo bohatě, bohužel. Zajímavé je, že sotva rok skončil, tři dny zapršelo...

Příští rok začne 22.9.2017. Je to 6. rok v pořadí na Kruholetu Čísloboha s názvem Ohnivý Fénix. Tato charakteristika nám říká, že to bude: Rok Duchovního probouzení se společnosti, kdy není lehké lidi odvrátit od cesty Sil Světla. V takovémto roce dochází k narůstání Duchovní, intelektuální a fyzické moci v zemi. V tomto roce se rodí vysoce duchovní lidé, schopní vést za sebou jiné. 

Na tom, co se podařilo v loňském roce, doufám, budeme moci stavět v roce 7526, kdy probouzení lidí z Matrixu získá na obrátkách. Obávám se, že nás v příštím roce čeká další ekonomická krize, podobná roku 2008, ale mnohem silnější. Není však asi jiné cesty. Spousta lidí se neprobudí, dokud, jak se lidově říká, si nabije držku. Probuzení z Matrixu - neskutečné reality bludů (mediálních, světonázorových, dějinných...) a nasměřovávání pozornosti na nesmysly (celebrity, seriály, počítačové hry, drogy, alkohol) - do stavu TADY A TEĎ je nezbytné pro duchovní růst člověka.

Chceme napomoci rozvoji Slovanského světa, to znamená napomoci slovansky orientovaným lidem na sobě pracovat. Nelze nikoho naučit, lze jen naučit se (L.N.Tolstoj). Proto chystáme na Moravě pro Slovany kursy Psychoenergolytiky Vlada Lauberta a v únoru k nám zavítá Andrej Ivaško. Práce na našich schopnostech je důležitá. 

Přeji nám všem mnoho sil, Světlé síly jsou s námi! Sláva Předkům našim!

Zde je link ke stažení nového kalendáře 7526 v ruské verzi v kvalitním rozlišení. 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vítejte na novém webu Slovanské Kultury

Máme pro Vás přehlednější členění slovanských knih podle témat, ponožek podle velikostí atd. Chceme se rozdělit o naši radost a tak dáváme zdarma k prvnímu nákupu na novém webu ponožky pro bosonožce. Stačí při nákupu uvést do poznámky velikost nohy.

Rozcestník:

Galerii zatím nahrazuje náš YouTube kanál

slovanskakultura.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz